Ana Sayfa Televizyon Zuhal Topal’in Sunduğu Evlilik Programında Ortalığı Karıştıran Damat Adayı Deşifre Oldu!

Zuhal Topal’in Sunduğu Evlilik Programında Ortalığı Karıştıran Damat Adayı Deşifre Oldu!

Zuhal Topal'in sunduğu evlilik programında stüdyonun karışmasına sebep olan Zekeriya Atak'la ilgili detaylar ortaya çıktı. Mahkeme kararını verdi.

1052
0
Paylaş

Türkiye Televizyonlarında önemli bir paya sahip olan ve gündüz kuşağında büyük izlenme oranlarına sahip izdivaç programlarında sular durulmuyor. İki farklı kanalda yayınlanan programları ile Seda Sayan ve Zuhal Topal arasında gerginliğin detayları belli olmaya başladı.

Seda Sayan ile aşk yaşayan Erkan Çelik, Zuhal Topal’ın programını karıştırmak amacıyla geçtiğimiz yıl adam tutup Zuhal Topal’ın programına katılmasını sağladı. Programa katılan Zekeriya Atak Zuhal Topal’ı sosyal medyadan ağır bir şekilde eleştirmeye başlamıştı. Dava yoluna giden Zuhal Topal, olayların detaylı incelenmesinden sonra olayı Seda Sayan’ın sevgilisi Erkan Çelik’in planladığı kanıtlandı. Erkan Çelik’in Zuhal Topal ve Korhan Saygıner’e iftira attığı ve Zekeriya Atak‘ı suça teşebbüs ettirdiği kanıtlanmış oldu. 

Zuhal Topal ve Korhan Saygıner’in avukatlarının yaptığı açıklamalarda, şüphelinin suçun işlendiği tarihten önce ve sonrasındaki telefon konuşmaları incelenmiş olup, emniyetteki ifadeleri sırasında beraber olmaları ve Zekeriya Atak’ın savcılık tarafından alınan ifadesinde Erkan Çelik hakkındaki söylemlerinin aynı anda değerlendirildiğinde, Erkan Çelik’in Zekeriya Atak’ı suça azmettirdiği ortaya çıkıyor şeklinde açıklama da bulundu. Ayrıca savcılık tarafından dava açıldığını da duyurdu. 

Zekeriya Atak, daha sonradan yaptığı açıklamalarda, Erkan Çelik’in kendisine bu işi yapması karşılığında 4000 Türk Lirası civarında para ödediğini de belirtti. Seda Sayan ise sessizliğini bozarak bu olayların sorumlusu adalet önünde cezasını çekecek ifadelerini kullanmıştı.

PROGRAMDA NELER YAŞANMIŞTI?

Zekeriya Atak program esnasında şehitlere saygı gösterilmediğini belirterek stüdyoyu terketmişti. Daha sonra sosyal hesaplarından Zuhal Topal’e eleştiriler yağdırmıştı. Bunun üzerine Zuhal Topal ve müzisyen eşi Korhan Saygıner olayın incelenmesini istediklerini bildirerek, olayı mahkemeye taşımışlardı. 

Mahkeme Zuhal Topal ve eşi Korhan Saygıner’i haklı bularak davayı, sanıkların cezalarının belirlenmesi için Asliye Ceza Mahkemesine göndermiştir. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here