Paylaş

Türkiye’de büyük bir hayran kitlesine sahip ve çok sevilen kore dizileriyle ilgili sevenlerini oldukça memnun edece bir haber geliyor. You Are My Spring adıyla ekranlarda yerini almaya hazırlanan dizi kore kanalı olan tvN’ de ilk bölümüyle yayın hayatına başladı. İlk bölümü 5 Temmuz 2021 Pazartesi günü ekrana gelen dizi, izleyiciler tarafından çok beğenildi. 

Filmin konusunda ise bir intihar girişiminde bulunan bir kişi  ve o kişinin neden kendisini öldürdüğü konusunda kimse bir şey bilmiyor. Filmde bu olay 1994 yılını anlatıyor. 

1994 yılında Seul’un bir kış ayında dört kişilik bir ailenin yaşamı gösterilyor. Ailenin iki küçük çocukları bulunuyor ve o yaşta noel babanın kendilerine hediye getirmediği için bu duruma sinirleniyorlar. Baba, çocuklarını umursamayan, kavgacı bir karakterde. Anne ise arada kalan ve gururlu bir yapıya sahip bir karakteri canlandırıyor. Ailenin çocuğu olan Da-jeong büyüdüğünde genç bir kız olur ve hayatı kitaplarının arasında geçer. Annesinin yaşanan olaylara gücü kalmasa da Da-jeong güçlü bir karaktere sahip oluyor. Da-jeong’un annesi olanlara daha fazla dayanamıyor ve çocuklarını da yanına alarak evden kaçıyorlar. 

You Are My Spring dizisinin IMDb puanı ise 7.2 olarak belirtiliyor. 

Dizide Yer Alan Oyuncular

Seo Hyun-Jin: Kang Da-Jung

Kim Dong-Wook: Joo Young-Do

Yoon Park: Chae Joon

Nam Gyu-Ri: An Ga-Young

Lee Hae-Young: Ko Jin Bok

Min Han: Park Cheol Do

Park Jong-Wook: Kim Jeong Bin

Hyun-Kyung Oh: Moon Mi Ran

Park Ye-Ni:Heo Yoo Kyung

You Are My Spring Dizisi’nin Fragmanını İzlemek İçin Tıklayınız! 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here