Paylaş

Yaralı kalbim dizisinin 13. Bölümünün özeti merak edilmektedir.

 Geet, müşteriler için parti düzenlemiştir. Fakat Şaşa’nın oynadığı oyunlar sebebiyle hem kostümler hem de yemekler ile rezil oldu. Şaşa, bilerek Geet’in palusuna basar bunun üzerine sırtı açılır. Geet bu durumdan çok mahcup olur. Ona Maan yardım eder. Ceketini üzerine örter. Yaşanan olayın ardından Maan ve Geet yakınlaşır. Bu yakınlaşma olayına Şaşa ve yardımcıları çok şaşırır.

 Maan, Geet’in elbisesini değiştirmesi için ona yardım edecektir. Fakat Geet çok utanır ve dışarı kaçmak ister. Maan her yerde onu arar ve Pinki’ ye sorar. Dev, Naintra’ya yakınlarda parti olduğunu haber verir. Partiye gelirken yolda Geet ile denk gelirler. Naintra, Geet’ e bakar ve farklı bir kostüm der. Dev ise gözlerini cekete diker.

 Geet bir bankta oturur. Maan yanına gelir. Onun omzuna dokunur bu durum Geet’ i korkutur. Geet ağlamaya başlar. Maan ona mendil uzatır. Maan, otele giderek kıyafet değiştirebileceğini söyler. Dev’ i arar ve otelin anahtarını rica eder.  Dev, partiye geldiğini fakat sekreterin orada olmadığını söyler.

 Maan bu duruma sinirlenir ve böyle şakalardan hoşlanmadığını ifade eder. Dev oraya gelir fakat Geet’i görmez. Geet odada çiçek görür ve Dev’ in ona çiçek serptiğini anımsar. Dev’in gözlüğünü de görür ama kendini onların bir yabancıya ait olduğuna ikna eder.

 Geet odadan çıkar ve Maan ile Dev’ i yan yana görür. Dev, sekreterle daha sonra tanışmak istediğini söyleyince Maan sinir küpüne döner. Maan ve Geet yürümeye başlar. Maan onu eve bırakmak ister. Geet bu yardımı reddeder.

 Geet, partide rezil olduğu anları hatırlar. Rahul’ un onunla dans etmek istediğini hatırlar ve ona tokat atmaya çalıştığını söyler. Maan da bu duruma kızgınlığını dile getirir. Maan Geet’ e bakarken Geet uzaklaşır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here