Paylaş

Space Force 2. sezon ne zaman yayınlanacak? 

Netflix’in sevilen dizilerinden Space Force 2. sezonu ile ekranlara geri dönecek. 2020 yılından itibaren dizinin 2. sezonu ile ilgili gelişmeler yaşandığı biliniyordu. Dizinin yaşanan son gelişmelerinden sonra resmi olarak geri döneceği de kesinleşmiş oldu. Space Force’un çekimleri ise devam ediyor. Sevilen dizinin 1. sezonunun yayınlanması ile birlikte NASA ve SpaceX’in lansmanı aynı tarihe denk gelmişti. Dizinin oyuncuları arasında ise Steve Carrell, Diana Silvers, Lisa Kudrow gibi isimler bulunuyor. İlk sezon yayınlandıktan sonra ikinci sezon için haberler gelmeye başladı. Sevilen dizi, yayın tarihinden itibaren dünyada en fazla sevilen ve izlenen dizileri arasında yer aldı. Ancak dizi hakkındaki yapılan eleştiriler de yok sayılamaz. Yeni sezonda bu eleştirilerin dikkate alınacağı ve düzeltileceği umut ediliyor. Ünlü senarist Norm Hiscock dizinin ekibinde yer alacak. Hiscock, Parks & Recraation, Coner Gas, King of the Hill gibi yapımları ile biliniyor. Özellikle NBC’nin Parks & Recreation filminde yapımcı olarak tanınıyor. 

Space Force 2. sezon konusu ne olacak? 

Merak uyandıran bir sezon finali ile veda eden dizi, ABD’nin Çin üssünü sabote etmesi ile birlikte karmaşık bir hal aldı. Şu anda ise ekip mahsur kaldı ancak ilk sezon ile ilgili cevabı aranan bir çok soru bulunmaktadır. Bu sorulardan biri de Maggie’nin neden hapiste olduğu idi. 1. sezon bitse bile Maggie’nin neden hapiste olduğu hala bilinmiyor. Bunun yanı sıra Fred diziye veda etmişti. 2. sezonda kimlerin tekrar dizide yer alacağı ise bilinmiyor. Fakat Fred diziye tekrar dönmeyebilir.

2. Sezon ne zaman başlayacak?

Space Force 1. sezonu 2020 Mayıs ayında yayınlanmıştı. 2021 Şubat ayında ise dizinin 2. sezonu için Mayıs ve Haziran aylarında çekimin başlayacağı söylenmişti. Büyük bir ihtimal ile dizinin çekimleri Haziran ayında bitecek. Çekimler, Kanada’nın Vencouver şehrinde yapılmaktadır. Karantina süresinde ise çekimler çok zor şartlar altında yapılıyor. Dizinin çekimlerinin bitmesi ile bu yılın son aylarında dizinin yayınlanacağı konuşuluyor. Ancak Netflix diziyi 2022 yılında da yayınlayabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here