Paylaş

Fox TV ekranlarının yeni sezonda ekranlara gelen dizisi Son Yaz izleyicilerden tam not aldı. Dizi farklı konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri çekmeyi başardı. Her bölümüyle reyting listesinin zirvesinde yer alan diziye son olarak Olgun Toker dahil oldu.

Son Yaz dizisi oyuncuları

Son Yaz dizisinin başrollerinde Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan ve Emre Karayel yer alıyor. Bu isimlerin yanı sıra dizide Sinan Tuzcu ve Şebnem Dönmez gibi sevilen isimlerde yer alıyor.

Diziye son olarak Alperen Duymaz’ın canlandırdığı Akgün karakterinin abisi Gökhan karakteriyle Olgun Toker dahil oldu.

Olgun Toker

Son Yaz dizisine Gökhan karakteriyle dahil olan Olgun Toker son olarak Show TV ekranlarında yayınlanan Arıza dizisinde rol alıyordu. Arıza dizisi geçtiğimiz haftalarda final yaptı.

12 Mart 1986 yılında Mersin’de dünyaya gelen Olgun Toker, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro ve oyunculuk eğitimi almıştır. Sevilen oyuncu ilk olarak 2010 yılında beyaz perdede yayınlanan Saklı Hayatlar adlı filmde rol almıştır.

İlerleyen yıllarda çok sayıda yapımda yer alan Olgun Toker, 2018 yılında Şeref Meselesi ve 2020 yılında Arıza dizilerindeki performansıyla dikkatleri çekti.

Son Yaz dizisinden ayrılan oyuncular

Son Yaz dizisi Fox TV ekranlarından yeni sezonda ekranlara geldi. Dizi yayın hayatına daha yeni başlaması nedeniyle henüz herhangi bir isimle yollarını ayırmadı. Diziden bir oyuncunun ayrılması durumunda içeriğimizde bulabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here