Paylaş

Son Yaz Dizisi Oyuncularının Kıyafetleri Neler? Kıyafetlerin Fiyatları Ne Kadar?

Son Yaz dizisi izleyicileri dizideki oyuncuların giydikleri kıyafetleri araştırıyorlar.

Fox TV kanalında yeni başlayan Son Yaz dizisinin oyuncuları kadar dizideki oyuncuların kombinleri herkes tarafından merak konusu oldu.  

Dizideki oyuncuların kıyafetleri ise;

Akgün karakterini canlandıran Alperen Duymaz’ın dizideki giydiği kıyafetler ve taktığı güneş gözlüklerinin marka ve modelleriyle beraber fiyatları da herkesin merak konusu oldu. Alperen Duymaz’ın siyah gömlek ve siyah kombinle ekranlara çıktığı görüldü.

Savcı Selim karakterini canlandıran Ali Atay’ın savcı karakteri ile dizide oynadığı sürelerde birbirinden farklı marka ve modellerde koyu renkli takım elbiseler ile görmeye devam edecektir.

Canan Kara karakterini canlandıran güzel oyuncu Funda Eryiğit’in giydiği elbise etek ve bluzlar ile aksesuarları ve çantaları herkesin dikkatini çekmeyi başarıyor. Savcının karısı olarak dizide rol alan Canan boşanmasının ardından daha da özgür ve iddialı kıyafetler ile avukatlık mesleğini yapmaya devam edecektir. Canan karakterinin uzun sarı file el çantası Luss İstanbul markası ve çantanın fiyatı 520 TL’dir.

Dizinin Yağmur Kara rolünü oynayan Hafsanur Sancaktutan dizide liseyi yeni bitiren genç bir kız rolündedir. Son Yaz dizisinin son bölümünde giymiş olduğugömleğin marka ve fiyatı da herkesin merakla araştırdığı konudur. Son Yaz dizisi karakteri Yağmur’un giymiş olduğu elbise ve kıyafetler ve takılarıyla beraber ayakkabı ve çantaları herkesin merakla araştırdığı konudur. Yağmur’un çiçek desenli mini elbisesinin markası Wear Sisters’tır ve 980 TL fiyata sahiptir.

Dizinin Serap Gök karakterini canlandıran Şebnem Dönmez dizide giyeceği kıyafetler ve elbiselerle adından çokça söz ettirecek olan isimdir. Dizideki canlandırdığı karakter gereği çantalarıyla lükse düşkünlüğüyle bilinen oyuncunun hangi marka çantaları kullanacağı merakla bekleniyor.

Dizinin bir diğer karakteri olan Emel Yaman ile dizide rol alan Sezer Koç kıyafetleri ve aksesuarları ile dizinin son bölümünde giymiş olduğu elbiselerin markası ve fiyatları herkes tarafından merakla araştırılıyor.

Son Yaz dizisinde rol alan Naz Yaman karakterini canlandıran genç oyuncu Yasemin Yazıcı’nın kıyafetleri ve aksesuarları ile dizinin son bölümünde giymiş olduğu elbiselerin markası ve fiyatları herkes tarafından merakla araştırılıyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here