Paylaş

Salı günü Show TV’de yayınlanacak olan ve izleyiciler tarafından çok sevilen Ramo dizisi, tarih değiştirilerek yeni bir sezona başlayacak. Her iki sezon da cevap bekliyor mesela 18 Eylül Cuma başlayacak.  Ramo dizisi niye başka bir gün olacak ve cuma günü diğer dizilerin reytinglerini geçebilecek mi?

 

Ramo dizisi Neden Gün Değiştirdi?

Öncelikle Ramo dizisinin neden başka bir gün olacağına dair detaylı bilgi vererek konumuza başlamak istiyorum. Geçen sezon Salı günü gösterime giren “Ramo” dizisi hem Show TV hem de yapımcılarını memnun ederek yüksek reyting aldı. Ancak yeni sezonda Ramo dizisi Cuma günü Show TV tarafından revize edildi. En büyük gerçek ise Salı günü ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisiyle aynı gün yayınlandığında reytinglerde düşüklük yaşandığı olarak görüldü. Dizi aynı gün benzer temalar yayınladığı için Ramo dizisinin reytingleri düşüş yaşadı. Bundan dolayı dizinin gösterim günü Cuma olarak değiştirildi.

Ramo dizisi Cuma Günü İzlenir mi Tutar mı?

Salı gününden cuma gününe taşınan Ramo dizisinin yeni sezonda salı günü aldığı reytingleri kullanmaya devam edip edemeyeceği merak ediliyor. Ramo dizisinin yeni sezonunun oyuncu kadrosu 18 Eylül 2020 Cuma günü ikinci sezonuna başlayacak ve güncellenen oyuncu kadrosuyla ekran başında kaldığı yerden devam edecek. Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum ve Yiğit Özşener gibi başarılı oyunculardan oluşan Ramo dizisi, cuma günü yeni sezona başlayacak.

Yani Cuma günleri Ramo dizisi yeterince izlendi mi ya da derecelendirildi mi, bu sorunun cevabı merak ediliyor. Zira Cuma günleri Hercai ATV ekranlarında, Payitaht Abdülhamid TRT ekranlarında, Arka Sokaklar ise Kanal D’de, Star TV’de Babil dizisi Cuma günü yayınlanan diziler arasında yer alıyor.

Fox TV tarafından yayınlanan TV8 ekranlarında yayınlanan Bay yanlış dizisi ve Kırmızı Oda dizisi bu sezonun en iddialı dizileri. Bu kadar güçlü bir rakiple karşı karşıya kalan Ramo dizisinin Cuma günü yayınlanması ve yapılması zor. Tabii ki, bu bizim fikrimiz, ancak diğer diziler de iyi karşılandı. Ramo dizisi Cuma günü tarih değiştirilerek yayınlanacak gibi görünüyor, bu yüzden reytingler çok zor olacak.

Ramo dizisi cuma günü reytingleri nasıl olur?

Seyirci, Ramo’nun reytinglerini Salı’dan Cuma’ya nasıl aktaracağını da çok merak. Ramo dizisinde bir önceki sezona göre çok şey değişti dizi sadece tarihi değil, oyuncu kadrosunu da değiştirdi. Aynı zamanda Ramo’nun çekildiği yer de değişmiş ve dizinin seti Adana’dan İstanbul’a taşınmıştır. İşin garibi, birçok değişikliğe uğrayan Ramo dizisinin yeni sezonda nasıl reyting alacağı ve Cuma günü reytinglerin nasıl değişeceği.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here