Paylaş

Ekranların sevilen dizisi Hekimoğlu 3. sezonda yayınlanıp yayınlanmayacağı konusu merak ediliyordu. Sonunda beklenen açıklama geldi.

Hekimoğlu dizisi final mi yapıyor? Açıklama geldi.

Kanal D kanalında yayına girmiş ve dünyaca ünlü medikal drama dizisi olan House M.D.’den yararlanarak hazırlanmış olan Hekimoğlu dizisi başarıyla ekranlarda olmaya devam ediyor. Oldukça ilgi görmüş olan dizinin yeni sezonda ekranlarda olup olmayacağı sorusu sonunda yanıt buldu.

Başrollerinde huysuz fakat başarılı bir doktor olan Ateş Hekimoğlu karakteriyle Timuçin Esen’in yer aldığı ve oyuncu kadrosunda bulunan: Ebru Özkan, Damla Colbay, Kaan Yıldırım, Okan Yalabık ve Aytaç Şaşmaz gibi başarılı isimleri bir araya getirmiş olan Hekimoğlu dizisi, 41 bölümdür yayınlanmaya devam ediyor.

Mayıs ayında ekranlara veda ediyor

Tıbbi tanı uzmanlığı alanında vakalar izlediğimiz dizi OJO Pictures imzasıyla yayınlanıyor. 3. sezonunun olup olmayacağı oldukça merak edilen dizi hakkında bilgi Birsen Altuntaş’tan geldi.  Timuçin Esen’li Hekimoğlu dizisi mayıs sonunda ekranlara veda edecek ve yeni sezonu olmayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here