Paylaş

Show Tv, yeni bir programla seyircilerin karşısına çıkacak. Önümüzdeki hafta Sevcan’la Lezzet Yolunda isimli program hafta içi her gün saat 13.00’da ekranlara gelecek. Programın sunuculuğunu ünlü şarkıcı Sevcan Orhan yapacaktır.

Sevcan Orhan

Sevcan Orhan 16 Ağustos 1982 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen Erzincanlı olan sanatçı, bağlama, solfej ve nota konusunda eğitim almıştır. Üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Türk Müziği Devlet Konservatuarı Ses eğitimi Bölümü’nde tamamlamıştır. 2000 yılında ilk albümünü çıkarmıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Türk Muziği Devlet Konservatuarı’nda üslup ve repertuar dersleri vermektedir. 2012 senesinde ilk sunuculuk deneyimini, Alişan ve Sevcan isimli sabah programında yaşamıştır. Birden fazla albüm çıkarmıştır.

Sevcan Orhan,  2006 senesinde Ümit Yılmaz ile evlenmiştir. Daha sonra anlaşamadıklarından dolayı boşanmışlardır. Hayatında birisinin olup olmadığı bilinmemektedir.

Sevcan Orhan ,sosyal medyayı da aktif olarak kullanmaktadır. Başarılı sanatçının Instagram’da 2300’e yakın takipçisi bulunmaktadır. Instagram hesabı ise @sevcanorhan’dır.

Önümüzdeki haftadan itibaren Show Tv’de Sevcan’la Lezzet Yolculuğu programını sunacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here