Paylaş

Yapımcılığını TIMS & B Yapım, senaryosunu ise Eda Tezcan’ın üstlendiği Şeref Sözü dizisinin yönetmenliğini Cevdet Mercan üstleniyor. Şeref Sözü dizisi için yaklaşık 480.000 metrekarelik büyük bir ada devasa bir platoya dönüştürüldü ve bir dizi alanı oluşturuldu.

Şeref Sözü Dizisi Oyuncuları 

Tolgahan Sayışman , Sude Güler, Hülya Darcan, Aras Aydın, Meltem Gülenç, Öykü Çelik, Umut Kurt, Toprak Sağlam, Bülent Düzgünoğlu, Mert Yavuzcan, Hülya Şen, Nazlı Çetin, Sıla Korkmaz, Begüm Alınca, Sahra Gümüş, Görkem Türkeş

Şeref Sözü Dizisi Tolgahan Sayışman Kimdir?

Tolgahan Sayman, 17 Aralık 1981’de İstanbul’da doğdu. Selanik göçmeni olan oyuncu Doğuş Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. Model ve oyuncu, 1.87 boyunda ve 80 kilo ağırlığında. Oyuncumuz son olarak Şampiyon dizisinde yer almıştır.

Şeref Sözü Dizisi Sude Güler Kimdir?

Sude Güler 25 Ağustos 2001’de doğmuştur. Makedonya’nın Üsküp şehrinde doğdu. “Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan” dizisinde Ayşe Sultan olarak rol aldı. Yetenekli oyuncu Özden Cengiz Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Oyuncunun boyu 165 cm ve kilosu 52 kg’dır.

Şeref Sözü Dizisi Hülya Darcan Kimdir?

Hülya Darcan, 27 Nisan 1951’de İzmir’de doğdu. Oyuncu Tanju Korel ile evli ve iki kız çocuğu annesidir. Hayme ana rolü ile uzun süre Diriliş Ertuğrul dizisinde oynadı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here