Paylaş

Seni Çok Bekledim dizisinin seryicilerle buluşmasına az bir zaman kalmasına dizinin konu ve oyuncuları merak konuus olduğu bir yana oyuncuların ne kadarücret aldıkları da merak konusu oldu. Dizinin çekimleri Katar’da yapılacağı açıklandı. Bu durumda oyuncuların aldıkları ücret merak konusu oldu. İşte detaylar…

Seni Çok Bekledim dizisinin ana karakterleri olan Aylin ve Kadir tesadüf aşka inanmayan karakterlerdir ve onların aşkını ele alan dizi konuşulmaya devam ediyor. İrem Helvacığolu Aylin karakterini, Özcan Deniz ise Kadir karakterini canlandırmaktadır. Ayrıca dizinin senaryosunu da yazan Özcan Deniz hem oyunculukla birlikte aldığı ücret tam bilinmiyor. Fakat İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz sadece bölüm başına oyunculukları için 50 bin tl almaktadırlar.

Seni Çok Bekledim diğer oyuncuların aldıkları ücretler

Başrol karakterlerin yanında İlhan Şen’in canladırdığı Erol, Selen Domaç’ın canlandırğı Songül, Sibel Şişman’ın canlandırdığı Şebnem karakteri içi ise bölüm başı verilen ücret çekilen sahneyle değişmekle birlikte 35 bin tl ve 40 bin tl arasında olmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here