Paylaş

Star TV ekranlarının yeni sezon dizilerinden bir tanesi olan ve hem yapımcılığı hem senaryosu Özcan Deniz’e ait olan Seni Çok Bekledim dizisi merak edilmeye devam ediyor. Diziye son olarak katılan ve Şahin Tepesi, Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz ve Ramo dizilerinde gösterdiği performans ile adından söz ettirmeyi başaran İlhan Şen Seni Çok Bekledim oyuncuları arasına katıldı. Dizide Erol karakterine hayat verecek olan İlhan Şen araştırılmaya devam ediyor.

Oyuncu kadrosunda Caner Şahin, İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz gibi televizyonun usta isimleri yer alıyor.

Seni Çok Bekledim Erol kimdir?

Erol karakteri dizide Özcan Deniz’in hayat verdiği Kadir’in kardeşi ve kıymetlisidir. Abi kardeş olan Erol ve Kadir’in araları çok iyidir.

İlhan Şen kimdir?

19 Aralık 1987’de dünyaya gelen Şen Bulgaristan doğumludur. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunu olan İlhan Şen 2008 Best Model’de derece elde etmiştir. İlk defa Şahin Tepesi dizisinde görev alsa da Türkiye’de ününe Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi ile kavuşmuştur. Başarı sağladıktan sonra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ferman karakterine hayat veren Şen son olarak ise Ramo dizisinde görev almıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here