Paylaş

Aşk türünde yayınlanacak dizi, Doha’dan Erzincan’a, Erzincan’dan İstanbul’a uzanan bir öyküyü anlatıyor. Dizinin senaristliğini Özcan Deniz, yönetmenliğini Şahin Altuğ, yapımcılığını da DNZ Film yapıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler şunlardır:

Özcan Deniz (Kadir karakteri)

19 Mayısıs 1972 doğumlu olan Özcan Deniz aslen Ağrılıdır. Çocukluğunu Aydın’da yaşamıştır. 1985 yılında orkestralarda solistlik yapmaya başlamış ve Aydın Sultanhisar’da katıldığı ses yarışmasında 1. olmuştur.  Oyuncu, 1988 yılında İstanbul’a oradan da Almanya’ya gitmiş ve Münih’te keşfedilmiştir. Oyuncunun ilk albümü “Yine Ağlattın Beni” isimli albümdür. Bu albüm dışında 11 albümü bulunan Deniz, önceden Prestij Müzik ailesinde oldukça öne çıkan bir isim olmuştur.

Oyuncu, 1994 senesinde sinemaya yönelmiş ve 2011 yılında çıkardığı Ya Sonra isimli film ile 2012 yılında çıkardığı Evim Sensin isimli filmi ile oldukça beğeni almıştır. Asmalı Konak, Bir Zamanlar Osmanlı gibi dizilerde oynayan oyuncu, şimdi de Seni Çok Bekledim isimli dizide Kadir karakterini canlandırarak başrol olarak karşımıza çıkacaktır.

İrem Helvacıoğlu (Ayliz karakteri)

02 Şubat 1990 doğumlu olan oyuncu Almanya’da doğmuştur. Oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamlamış sonrasında Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizi ile ekranlara gelmiştir.

Ardından Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Güneşin Kızları, No:309 gibi dizilerde yardımcı oyuncu rolü ile ekranlara gelen oyuncu, Sen Anlat Karadeniz isimli dizide Nefes Zorlu Kaleli karakterine hayat vererek başrol oynamıştır.

2014 senesinde ilk sinema filmi olan Aşkın Dili’nde yardımcı oyuncu rolü ile beyaz perde ile tanışan oyuncu, sonraki rol aldığı bütün filmlerde başrol oynamıştır.

 Mustafa Uğurlu (Celal karakteri)

25 Kasın 1955 Karaman doğumlu olan Uğurlu, oyuncu Ahmet Uğurlu’nun kardeşidir. 1993 senesinde Rıza Beyler yapımı ile televizyonla tanışan oyuncu, 1998 senesinde Ağır Roman isimli filmle bütün Türkiye’de tanınan bir oyuncu olmuştur. Ayrıca bu film ile Altın Portakal Film Festivali’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülüne de layık görülmüştür.

Oyuncu, Masum Değiliz, Bir Dilim Aşk, Çıplak Gerçek, Galip Derviş gibi bir çok yapımda rol almıştır. Son olarak da Celal karakteri ile Seni Çok Bekledim diziyle seyirci ile buluşacak.

Caner Şahin (Selahattin)

26 Mayısıs 1992 Eskişehir doğumlu olan oyuncu, tiyatrocudur. Babam ve Ailesi, Tutsak, Nefes Nefese, Kuzgun gibi dizilerde rol alan oyuncunun tek sinema filmi Kardeşler isimli filmdir.

İlhan Şen

Oyuncu 19 Aralık 1987 Bulgaristan doğumludur. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizi ile adını duyuran oyuncunun ilk dizisi Şahin Tepesi’dir. Oyuncu son olarak Ramo isimli dizide kısa süreliğine rol almıştır.

Yıldız Kültür

31 Aralık 1944 Ankara doğumlu olan oyuncu, Ankara Devlet Konservatuvar Yüksek Bölüm’ü mezunudur.

İzmir, İstanbul, Ankara Devlet Tiyatroları’nda oynayan Kültür, Issız Adam isimli film ile en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülü almıştır. Hatırla Sevgili, Küçük Sırlar, Issız Adam, Karadayı, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Mucize gibi başarılı yapımlarda rol alan oyuncu, şimdilerde Seni Çok Bekledim dizinin kadrosuna dahil oldu.

Lila Gürmen

19 Şubat 1966 Ankara doğumludur. Dört dil bilen oyuncu, Franz Schubert Konservatuvarı mezunudur.  İzmir Çetesi, Firar, Karadayı, Zemheri gibi dizilerde rol almıştır.

Ali İpin

21 Aralık 1955 Ankara doğumlu olan oyuncu, 1978 Ankara Devlet Konservatuvarı mezunudur. Cenevre’de de eğitim almış olan oyuncu, 2000 senesinde Samyeli isimli yapımda rol almıştır.

Çocuklar Duymasın, Aliye, Kurtlar Vadisi, Asmalı Konak, Yaprak Dökümü gibi birbirinden başarılı yapımlarda oynayan İpin, şimdilerde Seni Çok Bekledim isimli dizide oynayacak.

Türkü Turan

1 Şubat 1985 doğumludur. Oyuncu sosyoloji mezunu olsa da oyunculuk yapmayı tercih etmiştir. Musallat 2: Lanet, Kosmos Toprağın Çocukları gibi filmlerde oynayan Türkü Turan en son Aşk Tesadüfleri Sever 2 isimli filmde Aylin karakterine hayat verdi. Oyuncu şimdi de Seni Çok Bekledim isimli dizi ile seyirci karşısına çıkacak.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here