Paylaş

Kanal D’nin sevilen ve heyecanla beklenen dizisi Sadakatsiz, her hafta kaldığı yerden farklı entrikalarla devam ediyor. Dizinin hayranları sabırsızlıkla yayınlacak fragmanı bekliyor. 

Dizinin reyting tablosu iyiye doğru işaret ederken, diziden bir ayrılık şok etkisi yarattı. 

Sadakatsiz’in yapımcılığını MED Yapım ve MEDNOVA’nın üstlendiği dizide, Nilgün Türksever’in diziden ayrılma haberi bomba gibidüştü. Diziye son zamanlarda katılan Türksever’in ayrılığı hakkında çeşitli söylentiler var.

Dizinin başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen gibi usta oyuncuların yer almasıyla dizide Selçuk karakterini canlandıranın annesi rolünde olan Hicran yani Nilgün Türksever’in nasıl ayrılacağı merak konusu oldu. Oğluyla barışmak isterken, karşısına Haluk’u almasıyla birlikte Hicran’ın asıl ortaya çıkışı kanser olduğunu Haluk’a anlatarak, oğlu Selçuk’a sahip çıkmasını istemiştir. 

Bunu öğrenen Selçuk, annesinden bir an bile ayrı kalmamak için ev tuttu. Bir sabah kapıyı açıp eve girdiğinde ise annesinin cansız bedeniyle karşı karşıya kaldı. Annesinin sayılı günleri kaldığını yakın zamanda öğrenen ve onunla daha sık vakit geçirmek isteyen Selçuk için bir yıkım oldu.

Nigün Türksever kimdir?

1977 Bursa doğumludur. Bursa’da 1988 yılında tiyatroya katılarak eğitimini almıştır. Üniversite öğrenimini Eskişehir’de oyunculuk üzerine gerçekleştirmiştir. Daha sonra Bursa’ya dönerek tiyatro hayatına devam eden oyuncu, Yasak Elma dizisiyle ekrana damgasını vurdu. Şimdide bu diziden ayrılacaktır ama geleceği parlak olan oyuncu herkes tarafından beğenilerek izleniyor. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here