Paylaş

Rasim Öztekin Seksenler dizisinde olmayacağını duyurdu. Seksenler dizisi 5 ekim 2020 pazartesi günü yayınlanacak olan yeni sezonunda Fehmi karakteri yazlığa gittiğini izleyicilere aktarılacak. Fehmi’nin yeni yazlık aldığını ve apar topar bu yazlık evinde tadilatın işlerini halletmek için yazlığına gittiği söylenilecek. Birçok seyirci başlarda Fehmi karakterinin birkaç bölüm dizide olmayacağını sonrasında dizinin içerisine gireceğini düşünüyor

Seksenler dizisinden daha öncesinde diziden ayrılma kararı alan İlker Ayrık ve Serhat Kılıç da dizinin kadrosundan benzer durumdan ayrılmıştı. İlker Ayrık’ın canlandırdığı karakter olan Çağatay Almanya’ya gitmişi Serhat Kılıç’ın canlandırdığı karakter olan Ergun Plak ise kimselere bir şey söylemeden ortadan kayboldu. Rasim Öztekin ise aynı Serhat Kılıç ve İlker Ayrık gibi Seksenler dizisinden çıktı.

Rasim Öztekin Seksenler’den Neden Ayrıldı?

Daha önce kalp sıkıntısı sebebiyle doktoru Rasim Öztekin’in tiyatroya gitmesini yasaklamıştı. Artık yarışmaya katılmaktan men edildi. Rasim Öztekin sağlık sorunları nedeniyle Seksenler dizisinden çekilmek durumunda kaldı.

Rasim Öztekin’in oynamasını engelleyecek herhangi bir rahatsızlığı olmadı ama Rasim Öztekin hayatını riske atmadı, çünkü doktor Rasim Öztekin’in kronik hastalığından muzdarip olması ve kovid’den muzdarip olursa vücudunun Bu hastalığın üstesinden gelmesinin mümkün olmayacağı için Seksenler dizi yapımcısı olan Birol Güven’e diziden çıkmak istediğini söyledi. Rasim Öztekin zaten ciddi bir kronik hastalıktan muzdarip, kilosundan dolayı hareket etmesi zor ve sahnede pek çok zorlukla karşılaşıyor.

Rasim Öztekin Seksenler’e Geri Dönecek mi?

80’ler dizisindeki Fehmi karakteri ölüm ya da ayrılık olarak yazılmıyor çünkü corona virüsü başarısız olursa ya da bir aşı bulunursa Rasim Öztekin 80’ler dizisine dönüp devam etmeyi umuyor. Fehmi’nin 80’ler dizisindeki dönüşü tamamen salgının sona ermesine bağlıdır. Bir aşı bulunursa, Fehmi hemen Seksenler dizisine dönecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here