Paylaş

Ramo Dizisi Nehir Kimdir?

Ramo dizisi, Show TV’deki en popüler dizilerden biridir. Dizide Nehir karakteri, dizinin hayranları tarafından merak ediliyor. Ramo dizisindeki Nehir karakteri Cihangir’in kızıdır. O bir doktor. Babasının karanlık meselelerini umursamıyor. Mantıklı, zeki ve güzel bir kız. Babası birçok cana son vermesine rağmen hayat kurtarmaya devam etti. Şimdi de “Ramo” dizisinde Nehir rolünü oynayan oyuncuyla tanışalım.

Devrim Özkan Kimdir?

Devrim Özkan, 9 Temmuz 1998 tarihinde Muğla’da doğdu. Güzel oyuncu, üniversite eğitimini Muğla’da tamamlama kararı aldı. Muğla Sıtkı Koçaman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Akademisi Gösteri Bölümü’nden mezun oldu. 1.68 boyunda ve 52 kg ağırlığındadır. Daha önce birçok dizide rol almış ve izleyicilerin zihnine kazınmıştır. Oyunculuk kariyerine Rüya dizisinde İpek rolü ile başladı.

Devrim Özkan’ın Rol Aldığı Diziler

2017 – Rüya (İpek)

2017 – Vatanım Sensin (Havva)

2019 – Vuslat (Feride)

Devrim Özkan’ın Erkek Arkadaşı Kim?

Devrim Özkan’ın takipçilerini ve hayranlarını ilgilendiren en önemli sorulardan biri de Devrim Özkan’ın sevgilisi kim? olmuş. Güzelliğiyle adeta büyüleyen Devrim Özkan, geçtiğimiz günlerde Mucize Doktor’un Fermanı Onur Tuna ile Nişantaşı kulübünün çıkışında gösterildi. Devrim Özkan yüzünü ne kadar saklamaya çalışsa da kameralardan kaçamadı. Devrim Özkan’ın istemsiz hareketlerine karşı kameralar ikiliyi çekmeye devam etmişti. Çift, çıkma iddialarını yalanladı. Ancak Devrim Özkan ve Onur Tuna’nın takipçileri ikisini birbirlerine çok yakıştığını belirtti.

Devrim Özkan’ın Resmi Sosyal Medya Hesabı

Oyuncumuz güzelliği ile herkesin dikkatini çekmekte ve resmi Instagram sayfasını aktif olarak kullanmaktadır. Yaklaşık 26 gönderi ve 151.000’den fazla takipçisi var. Yayınlarında sıklıkla Ramo dizilerinin afişleri ve dizinin tanıtım videoları yer alıyor. Devrim Özkan resmi Instagram sayfası kullanıcı adı: @devrimozkan

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here