Paylaş

Kanal D  ekranlarının beğenilen dizisi Arka Sokaklar’da bir dönem oyunculuk yapan Pınar Aydın ile ilgili bir iddia ortaya atıldı. Arka Sokaklar’da canlandırdığı Pınar karakteri ile hafızalara kazınan güzel oyuncu, kariyer hayatına uzun bir ara vermişti. Şimdi ise yeniden Arka Sokaklar’a dönüş yapacağı gündeme geldi. Peki Pınar Aydın, Arka Sokaklar dizisine geri mi dönüyor?

Sesi ve oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Pınar Aydın, kariyer hayatına uzun bir ara vermişti. Yetenekli oyuncu önce yurt dışına ardından evlilik hayatına adım attı. İlerleyen süreçte Giresun’a yerleşen Pınar Aydın, oyunculuğa bir süre ara vermek zorunda kaldı. Ailesi ve çocukları ile vakit geçiren Pınar Aydın, kariyer hayatı ile merak edilen sorulara yanıt verdi.

Arka Sokaklar’a dönecek mi?

Pınar Aydın, Arka Sokaklar dizisinde 2 yıl boyunca Pınar karakterini canlandırdı. Daha sonra diziye veda etmek zorunda kalan Pınar Aydın, Arka Sokaklardan ayrıldığı için pişman olduğunu ifade etti. Şu sıralar oyunculuğu bırakma seviyesine gelen Pınar Aydın’ın kariyer hayatına devam etmesi için Arka Sokaklar’da kalması daha iyi olabilirdi.

Pınar Aydın’ın yeni dizisi ne?

Pınar Aydın’ın yeni dizisi hayranları tarafından oldukça merak ediliyor. Peki Pınar Aydın oyunculuk hayatına devam edecek mi? Şu sıralar ailesi ile Giresun’da hayatını sürdüren Pınar Aydın, İstanbul’a taşınma gibi bir durumun söz konusu olmadığını belirtti. Başarılı oyuncu oğlunun henüz 1 yaşında olması nedeniyle ailesine daha fazla zaman ayırması gerektiğini düşünüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here