Paylaş

Özge Yağız, son zamanlarda ekranlarda çokça izlediğimiz Sol Yanım dizisi ile geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başardı. Özge Yağız’ın hayranları yeni projesini merak etmeye başladı. Sol Yanım’dan sonra Özge Yağız hangi dizide rol alacağı araştırılmaya başlandı.

Özge Yağız kimdir?

Güzel ve başarılı Özge Yağız, 10 Nisan 1997’de İstanbul’da doğdu. Üniversite eğitimini Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri Akademisi’nde tamamladı. 1.69 metre boyunda ve 52 kg’dır. 2017 yılında Adını Sen Koy dizisinde Zeliha karakteri ile oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Şimdilerde Sol Yanım dizisinde Serra karakterini canlandırmaktadır.

Özge Yağız’ın rol aldığı diziler

2020 – Sol Yanım (Serra)

2019 – Yemin (Reyhan)

2017 – Adını Sen Koy (Zeliha)

Özge Yağız hangi dizide rol alacak?

Güzel oyuncu Özge Yağız şu sıralar Sol Yanım dizisinde rol alıyor. Dizi reyting sonuçlarıyla başarılı bir şekilde ilerlemekte. Halen Star TV ekranlarında yayınlanan Sol Yanım dizisi bu şekilde yayınına devam ederse; Özge Yağız, Sol Yanım dizisinde Serra karakterini canlandırmaya devam edecek.

Özge Yağız 2021-2022 projesi belirlendi mi?

Perşembe günleri Star TV ekranlarında yeni bölümleriyle yayına devam eden Sol Yanım dizisi, büyük başarı yakaladı. Her geçen gün artan bir izleyici kitlesine ulaşmayı başaran Sol Yanım dizisi, başarılı bir şekilde yayınlanmaya devam ettiği takdirde 2021-2022 yılları arasında da yayınlanacak. Özge Yağız’ın Sol Yanım dizisinde de Serra karakterine hayat verdiği için, Sol Yanım dizisi devam edene kadar dizinin başrol oyuncusu olarak kalacak.

Özge Yağız yeni sezonda kiminle oynayacak?

Özge Yağız Sol Yanım’da, Cansel Elçin, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Deniz Barut, Esra Bezen ve Emre Bey gibi isimlerle rol almaya devam etmektedir. Bu isimler dizinin ana oyuncularını oluşturuyor. Sol Yanım dizisi devam ettiği süre boyunca Özge Yağız bu isimler ile beraber dizide rol almaya devam edecek.

Özge Yağız instagram hesabı

Özge Yağız, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanıyor ve sık sık takipçileriyle paylaşıyor. Özge Yağız’ın instagram hesabında 105 gönderi ve 1,5 milyondan fazla takipçi bulunuyor. Özge Yağız’ın resmi Instagram hesabı kullanıcı adı: @ozgeyagiiz

Özge Yağız’ın sevgilisi var mı? Evli mi?

Özge Yağız hatırlayacağınız gibi 2019 yılında Yemin dizisinde yer almıştı. Dizide rol alan oyuncu Gökberk Demirci ile tanıştı ve sevgili oldu. Diziden ayrıldıktan sonra hala beraber olan çiftimiz sosyal medyada sık sık birlikte fotoğraf paylaşıyor. Özge Yağız ve Gökberk Demirci’nin hayranları yakında çiftin düğün haberlerini bekliyor.

Özge Yağız’ın giydiği kıyafetler (Sol Yanım Serra’nın kıyafetleri)

Sol Yanım dizisinin en çok merak edilen karakterlerden biri Serra’dır. Serra karakterinin dizide kullandığı gömlek, kazak, elbise, pantolon, ayakkabı, bot, ceket, mont, mont gibi kıyafetleri merak eden çok sayıda izleyici bulunmaktadır.

Sol Yanım dizisinde Serra’nın Selim’in doğum gününde giydiği siyah elbise: Noctune 600 Türk Lirası

Sol Yanım dizisi Serra’nın giydiği bordo puantiye elbise: Zara 250 Türk Lirası

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here