Paylaş

Fox TV ekranlarının geçen sezon yayın hayatına giren dizisi Öğretmen’den üzücü haber geldi. Dizi pandemi nedeniyle ara vermiş yeni sezonda da ekranlara hızlı bir dönüş yapmıştı. İlker Kaleli’nin başrolünde yer aldığı dizi final kararı aldı.

Öğretmen neden final yapıyor?

Geçen sezon 4 bölüm yayınlandıktan sonra koronavirüs nedeniyle çekimlerine ara verilen dizi yeni sezonda yayın günü değiştirilerek 11 Ekim’de yeniden ekranlara döndü. Eylül ayında ekrana dönmesi beklenen dizinin Ekim ayında vizyona girmesinin nedeni olarak Fox TV’nin yayın akışındaki doluluk olarak gösterildi. Fox TV’nin Ekim ayında yayınladığı dizinin yayın gününü de değiştirmesi mobing olarak karşılandı. Dizinin yapımcısı firması bu tavrın ardından final kararı aldı.

Kulislerde ise dizinin final yaptırılmak istenmesinin ardından Fox TV’nin bir diğer dizisi Sen Çal Kapımı olduğu söyleniyor. Fox TV yönetimi Sen Çal Kapımı dizisi için Öğretmen dizisinin yayın gününü değiştirdi.

Öğretmen dizisinin final kararı hakkında bir iddiada senarist değişikliğiyle ilgili geldi. Dizinin geçen sezon ki senaristi Merve Girdin ile yollarını ayırması ve senaryodaki eksiklikler izleyicilerin dikkatinden kaçmadı ve bu nedenle izleyiciler diziyi izlemeyi bıraktı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here