Ana Sayfa Televizyon Niyazi Gül Dörtnala filmi konusu ve oyuncu kadrosu

Niyazi Gül Dörtnala filmi konusu ve oyuncu kadrosu

2015 yılında vizyona girdiğinde çok beğenilen Niyazi Gül Dörtnala filmi dizilerin ekranlarda olmadığı bu süreçte Star TV ekranlarında yayınlanacak. Pek çok film sever Niyazi Gül Dörtnala filmi konusu ve oyuncu kadrosu nedir? sorusunu araştırıyor. İşte Niyazi Gül Dörtnala filmi ile ilgili tüm merak edilenler.

383
0
Paylaş

Ata Demirer hayranları tarafından merakla beklenen ve Star TV’de yayınlanacağı açıklanan Niyazi Gül Dörtnala filmi araştırılmaya devam ediyor. 2015 yılında vizyona giren ve çekimleri İzmir’in Torbalı ilçesinde gerçekleştirilen filmin oyuncu kadrosu ve konusu merakla araştırılıyor.

Niyazı Gül Dörtnala filmi konusu nedir?

Profesör Veteriner Niyazi Gül’ün başından geçen olayları anlatan film, Niyazi Gül’ün hayvanlarla olan ilişkileri ile başlamaktadır. Küçük-büyük baş tüm hayvanların dilinden anlayan ve tam bir hayvan sever olan Niyazi Gül aynı zamanda bir bilim adamıdır. Hayvanlara yapılan eziyetlerin başında gelen avcılık, kürk satımı ve nesli tüketilen hayvanlar için karşıt görüşlerini hep paylaşan Niyazi Gül okullarda eğitim vermektedir. Niyazi Gül’ün aynı zamanda Hediye adında bir çalışanı vardır. Gül’ün tüm işleri için canla başla çalışan Hediye aynı zamanda gizli formülü bulmak için Niyazi’ye yardım etmektedir. Niyazi’nin sakin hayatı Sultan Şahmerdan ve Rıza Kabakoz’un atları yarıştırmak istemesi ile birlikte tepe taklak olacaktır.

Niyazi Gül Dörtnala oyuncu kadrosu

Baş rölünde Ata Demirer ve Demet Akbağ’ın olduğu aynı zamanda Şebnem Bozoklu, Ayşenil Şamlıoğlu, Levent Ülgen, Ferit Kaya gibi ünlü isimlerin yer aldığı filmde yönetmen koltuğunda Hakan Algül bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here