Paylaş

Netflix, her türden filmi bünyesinde barındırıyor ve bütün abonelerine de bu anlamda özel olarak hitap etmektedir. Westen türünde olan filmlere de yer veren Netflix 2021 yılında çıkış yapan bütün westen filmlerini de izleyiciler ile buluşturmaya devam ediyor.

En iyi ve en yeni westen Netflix filmleri nelerdir?

 • News of the World filminin konusu nedir?

News of the World filmi en iyi ve en yeni Netflix westen filmlerinin başında gelmektedir. Film 2020 yılında çekilmiştir ve seyirciden tam olarak 6,8 IMDB puanı almıştır. Konusu ise, iç savaş zamanlarında kimsesiz kalan bir genç kızın kasaba kasaba dolaşarak okuyuculuk yapmakta olan eski bir asker olan Kaptan Kyle Kidd ‘e yetkililer tarafından zimmetlenmesi ve en son kalan akrabalarına da götürmesinin istenmesi ile ikilinin birlikte çıkmış oldukları zorlu ve uzun bir yolculuk sırasında başlarından geçen olayları anlatmaktadır.

 • Concrete Cowboy filminin konusu nedir?

Cocncrete Cowboy filmi en iyi ve en yeni Netflix westen filmlerinin başlarında yer almaktadır. Film 2020 yılında çekilmiştir ve izleyicisinden tam 6,3 IMDB puanı almıştır. Bu filmde anlatılmak istene olay ise, Kuzey Philadelphia ‘da babası ile yaşamak zorunda olan ve hayattan da artık çok sıkıldığından dolayı kendisine yeni yeni uğraşlar arayışı içinde olan 15 yaşında ki Cole ‘ün atlar ile tanışmasından sonra hayatının hayal bile edemeyeceği şekilde değişmesidir.

 • The Ballad of Buster Scruggs filminin konusu nedir?

The Ballad of Buster Scruggs filmi en iyi ve en yeni Netflix westen filmleri arasında yer almaktadır. Bu filmde, iç savaştan sonra yaşanan ve birbirinden tamamen farklı olan hayatları içine alarak 6 farklı şekilde ki olaylar anlatılmaktadır. Anlatılan bu farklı konularda tamamen farklı olan bakış açıları yer almaktadır. Film 2018 yılında gösterime girmiştir ve yayınlandığı andan itibaren de seyircisinden tam olarak 7,3 IMDB puanı almıştır.

 • The Sisters Brothers filmi ne anlatmaktadır?

The Sisters Brıthers filmi, en iyi ve en yeni Netflix westen filmleri arasında yer alıyor. Bu filmde birbirlerine çok bağlı olan ve patronları için tetikçilik işi yaparak ortadan kaldırılması gereken insanların peşlerine düşe iki kardeşin patronlarının altınlarını çalan Herman Kermitt adında ki altın avcısının peşine düşmelerini ve bu hırsızı yakalamak için vermiş oldukları üstün mücadele anlatılmaktadır. Film 2018 yılında gösterime giriştir ve seyircisinden de tam olarak 7,0 IMDB puanı almıştır.

 • Hostiles filmi ne anlatmaktadır?

Hostiles adlı film, en iyi ve en yeni Netflix westen filmlerinin arasında gösterilmektedir. Bu filmde konu olarak, yıllar boyunca karşılıklı olarak savaş halinde olan fakat aldıkları yeni devlet görevinden dolayı bu kez de birlikte yolculuk yapmak zorunda olan iki farklı birlikten bir tanesinde görev yapan ABD süvari subayı olan Blocker ‘ın gitmeyi hiç istemediği bu zorlu görevde yaşadığı zorlukları anlatmaktadır. Film 2017 yılında çekilmiştir ve seyircisinden de tam olarak 7,2 IMDB puanı almıştır.

 • The Hateful Eigt filmi ne anlatmaktadır?

The Hateful Eight adlı film, en iyi ve en yeni Netflix westen filmleri arasında yer almaktadır. Bu filmde, cellat lakabı ile bilinen Ruth adında ki bir adamın başına ödül konulan Domergue ‘u yakalamasından sonra yolda ödül avcısı olduğunu söyleyen bir adam ve bir şerif ile karşılaşmasının ardından, bu 4 kişinin yağan kardan dolayı yolların kapanması ile yolda kalmalarını ve bir barınağa sığınmak zorunda kalmaları sonrasında yaşadıkları olayları konu edinmektedir. Film 2015 yılında gösterime girmiştir ve seyirciden tam olarak 7,8 IMDB puanı almıştır.

 • Ridiculous 6 filminin konusu nedir?

Ridiculous 6 filmi en iyi ve en yeni Netflix westen filmleri arasında yer almaktadır. Bu filmde The Magnificent Seven parodisi niteliği taşıyan birbirinden komik olan sahnelerin yer aldığı çok farklı bir tarza sahip olan bir westen filmi anlatılmaktadır. Film 2015 yılında giriş yapmıştır ve yayınlandığı günden itibaren de seyircisinden tam olarak 4,8 IMDB puanı almıştır.

 • A Million ways To Die In The West filminin konusu nedir?

A Million ways To Die In The West adlı film, en iyi ve en yeni Netflix westen filmlerinden bir tanesidir. Bu filmde, bir çatışma esnasında geri çekilmek zorunda kalan ve bu hareketinden dolayı da hem çevresi hem de kız arkadaşı tarafından terk edilen Albert adında ki genç bir kovboyun kendisine duyduğu güveni kaybettiği bir dönemde kasabaya gelen gizemli bir kadın ile tanışmasını ve hayat geri dönme çabaları esnasında bu gizemi kadının belalısının kasabaya adım atması ile intikam almak istemesi sonucunda baş gösteren olaylar zinciri anlatılmak istenmektedir. Film 2014 yılında gösterime girmiştir ve çıkış yaptığı günden bu yana da seyirci tarafından tam olarak 6,1 IMDB puanı almıştır.

 • Django Unchained filmi ne anlatmaktadır?

Django Unchained adlı film, en iyi ve en yeni Netflix westen filmleri arasında gösterilmektedir. Bu filmde anlatılmak istenen konu; eski bir köle olan ve özgürlüğüne kavuştuktan sonra da ilk icraatını Dr. King Shultz ile birlikte yaptıktan sonra onun ile beraber çalışmaya devam etme kararını verdikten hemen sonra ikilinin beraber Django ‘nun yıllar öncesinde ayrılmak zorunda kaldığı karısını bulmak için atılmış oldukları macera zincirini konu almıştır. Film 2012 yılında çekilmiştir ve yayınlandığı günden itibaren de seyircisi tarafından tam olarak 8,4 IMDB puanı almıştır.

 • Yahşi Batı filminin konusu nedir?

Yahşi Batı adlı bu film, en iyi ve en yeni Netflix westen filmleri arasında yer almaktadır. Filmde, Osmanlı Devleti ‘nde görevli olan Aziz Bey ile Lemi Bey ‘in padişahın hediyesini ulaştırmak için birlikte çıktıkları Amerika yolculuğu sırasında yerli halkın baskınına uğrayarak hediye olan elması onlara kaptırmalarının sonucunda elması yeniden alabilmek için giriştikleri macera anlatılmaktadır. Film 2009 yılında gösterime girmiştir ve yayınlandığı günden bu yana da seyirci tarafından tam olarak 7,4 IMDB puanı almıştır.

 • Geronimo An American Legend filmi ne anlatmaktadır?

Geronimo An American Legend adlı bu film, en iyi ve en yeni Netflix westen filmleri arasında yer almaktadır. Filmde, Amerikan hükümeti ile anlaşma sağlayarak belirlenmiş olan yerlere göç etme hazırlığı içinde olan yerli halkın kendilerine karşı yapılan haksızlıkları görmeleri ile beraber bir ayaklanma kararı almaları sonucunda yanına aldığı 30 kişi ile birlikte yola çıkan Geronimo ‘nun yerli halkın hakkını geri alabilmek adına hükümete karşı açtığı savaşı anlatmaktadır. Film 1993 yılında gösterime girmiştir ve yayınlandığı günden itibaren de seyircisi tarafından tam olarak 6,5 IMDB puanı almıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here