Ana Sayfa Televizyon Müge Anlı’da Kısa Bir Süredir Kayıp Olan Rıdvan Parlarca Ölümü Şok Etti!

Müge Anlı’da Kısa Bir Süredir Kayıp Olan Rıdvan Parlarca Ölümü Şok Etti!

Müge Anlı yeni sezonuyla yine ekranlarda bilinmeyenleri ortaya çıkarıyor. Kısa bir süredir kayıp olan Rıdvan Parlarca ile ilgili şok detaylar Müge Anlı'yı şok etti.

1040
0
Paylaş

ATV ekranlarından kayıpları, gayri meşru cinayetleri, sır perdelerini aralayan Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezonda ekranlarda yerini aldı. Programda kayıp olan kişileri bulmakya çalışan Müge Anlı ayrıca gayri meşru cinayetlerinde peşine düşüyor. Soru işaretleriyle dolan ölümlerin ve kayboluş hikayelerini aydınlatan porgrama ülkenin her yerinden binlerce başvuru geliyor.  Müge Anlı’nın bugünkü programına 3 gündür kayıp olan oğlunu aramaya gelen baba program boyunca oğluna seslendi. 12 yaşında ki Rıdvan Parlarca’yı arayan baba gözyaşları içinde programda oğlunu aradı. Rıdvanın kaybolma hikayesinin baba şöyle anlattı. Rıdvan 7-8 tane muhabbet kuşları satın almış ve annesi bunların çok olduğunu söyleyerek bunları geri götürmesini istemiş. Muhabbet kuşlarını geri almayınca Rıdvan çok ağlamış ve kuşları çalıştığı berbere vermiş. Ve o saatten sonra da bir daha haber alınamamış. 3 gün geçmesinin ardından umutla oğullarını arayan baba Müge Anlı’ya gelerek daha erken sonuca ulaşmak istedi. 

Programın sonlarına doğru stüdyoya birçok telefon gelmeye başlamıştı. Müge Anlı’ya ulaşan haberi önce canlı yayında açıklamak istemeyen ünlü sunucu şok yaşadı. Rıdvan Parlarca bir sulama kanalında ölü bulunmuştu. Bunun şokunu yaşayan Müge Anlı gözyaşlarını tutamadı ve stüdyoda ki ve tv başında ki herkes ne olduğunu merak etmeye başladı. Acı haberin duyulmasının ardından Parlaca ailesi derin üzüntü yaşadı. Şimdi Rıdvan Parlarca’nın ölümü bir cinayet mi yoksa intihar mı olduğu araştırılacak. Yarın ki programın konusu olacak olan bu konu derinden işlenecek. Müge Anlı’yı da derinden sarsan bu olayın detayları yarın Müge Anlı ile Tatlı Sert programında paylaşılacak. 

Tüm Türkiye’yi yasa boğan bu haberin ardından gözler bu ölümün sır perdesinin nasıl aralacağına kilitlendi. Tüm ince ayrıntılarına kadar ele alınacak olan bu konunun peşinde oacağını söyleyen Müge Anlı 12 yaşında ki Rıdvan için çok üzgün olduğunu dile getirdi. Gözyaşlarını programda tutamayan sunucu bu haberi canlı yayında öğrenmenin şokunu üzerinden uzun bir süre atamadı. Birçok cinayet haberiyle karşılaşılmasına rağmen yaşı küçük olan çocukların bu tür ölümleri tüm ülke olarak herkesi yasa boğuyor. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here