Ana Sayfa Televizyon Müge Anlı Kazım Avcı’nın katili bulundu mu?

Müge Anlı Kazım Avcı’nın katili bulundu mu?

Yaşlı ve yardımser Kazım Avcı'yı yatağında ölü olarak bulundu. Kazım Avcı cinayeti henüz çözülemedi.

2611
0
Paylaş

Müge Anlı’nın Tatlı Sert programından aşina olduğumuz Kazım Avcı cinayetinin katili kim ? Manisa’ nın sarıgöl ilçesinde yaşayan 77 yaşında ki Kazım Avcı kendi  yatağında bıçaklanmış bir şekilde bulunmuştu. Kazım Avcı bulunduğunda çoktan ölmüştü.

Kazım Avcı oldukça hayırsever bir kişiymiş. Bulunduğu yörede ihtiyacı olan herkesin yardımına koşarmış. 

 Kazım Avcı hayatının büyük bir kısmın Almanya’da geçirmiş, orada çalışmış ve emekli olduktan sonra memleketi  Manisa’nın sarıgöl ilçesine gelip yerleşmiş. Öldürüldüğü gece eşi akrabalarının düğününe gitmiş ve Kazım Avcı evde yalnız kalmış.  Kazım Avcı’nın eşi C.A. düğünden geldiğinde eşinin uyuduğunu sanıp onu rahatsız etmemek için diğer odaya geçiyor. Sabah namazına kalktığında ise eşini kaldırmaya giden C.A eşinin ölü olarak yattığını görüyor. Ardından durum jandarmaya bildiriliyor. Kazım Avcı’nın 12 yerinden bıçaklandığı belirtiliyor. Jandarma ve savcının incelemelerini yapmasının ardında  Kazım Avcı’nın cesedi İzmir Adli Tıp Kurumu’na götürülüyor.

Kazım Avcı’yı bulunduğu ilçede herkes hayırserliği ile tanıyordu. İlçesinde camilere, okullara yardımda bulunuyormuş. 

Kazım Avcı’nın daha önceden de iki evladını trafik kazasında kaybetmiş. C.A için eşininde vefat etmesi onun için 3 büyük kayıp demek oluyor. Büyük bir üzüntü içine giren C.A Müge Anlı’nın Tatlı Sert programına katılarak Kazım Avcı’nın cesedini arıyor.

Kazım  Avcı cinayetini Kazım Avcı’nın damadı M.T’nin işlediği belirtiliyor. Müge Anlı ve ekibinin araştırmalarına göre damadını  300 bin liralık borcu vardı. Borcunun olması sebebiyle Kazım Avcı’yı öldürdü deniyor. 

Henüz kesin bir veri yok şuan da herkes ihtimaller üzerine konuşuyor. Kim yaşlı bir adamdan ne isteyebilir ki. Ya da yaşlı ve yardım sever Kazım Avcı’nın kime ne kötülüğü dokunmuş olabilir ki. Gerçi ülkemizde bir hiç uğruna işlenen o kadar çok cinayet görüyoruz ki artık şaşırmıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here