Ana Sayfa Televizyon Meryem Uzerli Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi kadrosundan çıkarıldı! İşte yapımcı açıklaması

Meryem Uzerli Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi kadrosundan çıkarıldı! İşte yapımcı açıklaması

Televizyon dünyasının en renkli isimlerinden birisi olan Meryem Uzerli Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi kadrosunda yer almadı. İşte oyuncunun diziden ayrılışına ilişkin yaptığı o açıklama.

1216
0
Paylaş

Televizyon ekranlarının çok sevilen dizilerinden olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan Meryem Uzerli hakkında sosyal medyadan iddialar gelmekteydi. Ancak başarılı oyuncu için en çok dikkat çeken iddia ise, diziden kovulduğu yönünde oldu. Günlerdir magazin dünyasının gündeminde olan bu konu büyük yankı uyandırdı.

GEÇTİĞİMİZ SEZON DİZİ KADROSUNA DAHİL OLMUŞTU

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Türkiye’nin gönlünü fetheden bir oyunculuk başarısı sergileyen Üzerli, geçtiğimiz yıl Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle ekranlara geldi. Bu dizide de yine ekranların sevilen ismi olmayı başaran Meryem Uzerli, dizi kadrosundan bir anda çıkarıldı. Güzel oyuncunun ne için diziden çıktığına ilişkin bir açıklama gelmezken, Milliyet Gazetesi editörü Ali Eyüpoğlu’nun sorduğu o soru merakları giderdi.

Eyüpoğlu’nun Uzerli’ye diziden neden ayrıldığı sorusunu yöneltmesi üzerine başarılı oyuncu diziden kendi isteğiyle ayrılmadığını ifade etti.

MERYEM UZERLİ KİMDİR?

Meryem Uzerli, 1983 Almanya Hessen doğumlu ve 4 çocuklu ailenin en küçük kızıdır. Gençlik yıllarında oyunculuğa merakı olan Uzerli, tiyatro ve oyunculuk eğitimi aldı. Almanya’da çok sayıda sahnede yer aldı.

Televizyon ekranlarında yoğun ilgiyle takip edilen Muhteşem Yüzyıl dizisinin oyuncu seçmeleri sonucunda Hürrem rolünü canlandırmaya hak kazandı. Çok iyi Almanca ve İngilizce bilgisine sahip başarılı oyuncu, iyi seviyede de Türkçe konuşmaktadır. Özellikle de başarılı oyuncu Muhteşem Yüzyıl dizisiyle Türkçesini ciddi anlamda geliştirmiştir.

Almanya’da filmlerde ve dizilerde rol almaya başlayan Uzerli, 2015 yılında ‘’Elidor’’ şampuan markasının reklamıyla ekranlara geldi. Oyuncu, ‘’Annemin Yarası’’ isimli sinema filminde Ozan Güven ile başrol oynayarak sinema perdelerinde yer aldı. Dikkat çeken güzelliği ve aksanıyla son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alıyordu.

Dizinin en önemli karakterlerinden olan İlyas’ın sevgilisi olarak ekranlara gelen Uzerli, burada da gözleri dolduran bir başarıya imza attı. Gösterdiği başarılı oyunculuklarla 10’dan fazla ödüle layık görülen oyuncu, dizinin oyuncu kadrosunda yer almadı. Bir anda yaşanan bu değişiklikle birlikte başarılı oyuncunun fanları durumu merak etmeye başladı. Çok büyük bir hayran kitlesine sahip Uzerli’nin bu yıl ekranlarda yer alıp almayacağı henüz bilinmiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here