Paylaş

Star TV ekranlarından yayınlanan ve Türkiye genelinde milyonlarca insan tarafından izlenen Menajerimi Ara dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor. Menajerimi Ara dizisinin hayranları Menajerimi Ara dizisinin final yapmasını istemiyor. İzleyiciler Menajerimi Ara ikinci sezon devam etsin istiyor. Menajerimi Ara dizisi pazar akşamlarının vazgeçilmez dizisi olmaya devam ediyor. Dizinin hayranları Menajerimi Ara ikinci sezonun devam edip etmeyeceğini merak ediyor.

Menajerimi Ara Dizisi Final Mi Yapıyor?

Menajerimi Ara dizisi her pazar günü Star TV ekranlarından yayınlanmaktadır. Ancak son haftalarda dizinin reytingleri düşmeye başladı. Sezona gerçekten iyi bir başlangıç yapan ve yüksek bir reyting oranı yakalayan dizinin son günlerde reytingleri hızlı bir şekilde düştü. Çünkü pazar günü aynı saatlerde TRT ekranlarında teşkilat dizisi yayınlanıyor. Vatandaşların birçoğu Teşkilat dizisine ilgi gösteriyor. Ekranların en çok izlenen dizileri arasında yer alan Menajerimi Ara dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor. Menajerimi Ara dizisinin hayranları Menajerimi Ara dizisinin final yapmasını istemiyor. İzleyiciler Menajerimi Ara ikinci sezon devam etsin diyor.

Menajerimi Ara Final Yapacak Mı?

Uzun bir süredir diziyi takip eden büyük bir hayran kitlesi var. Reyting oranları düşük olduğu için final yapma kararı alan dizinin bitmemesi için büyük bir baskı uyguluyorlar. Bundan dolayı izleyiciler dizinin bitmesini istemiyor. İzleyiciler Menajerimi Ara dizisini ikinci sezonuyla devam etmesini istiyor. Diziyi günümüzde neredeyse 3 milyon kişi izlemektedir. Ancak bu reyting oranları kanalın zarar etmesine sebep oluyor. Bundan dolayı birçok dizi final kararı alıyor.

Menajerimi Ara 2. Sezon Devam Edecek Mi?

Reyting oranları düştü için final yapma kararı alan Menajerimi Ara dizisi büyük etkisinin takip ettiği bir dizidir. Yüksek değil ancak büyük bir takipçi kitlesi var. Dizinin hayranları Menajerimi Ara dizisinin bitmemesi için kampanya başlattı. Birçok insan haber sitelerine ve forumlara dizinin bitmemesi için Yorumlarda bulunmaya başladı. Ayrıca sosyal medyada da büyük bir kampanya başlatıldı.

Dizinin hayranları bu yöntemle Star TV yöneticilerinin etkileneceğini düşünüyorlar. Ancak tek bir kişinin yorum yapması yeterli olmuyor. Bundan dolayı organize bir hareket gerekiyor. İnsanların toplu bir şekilde yorum yağmuruna tutması dizinin yayından kalkmamasına sebep olabilir. Çünkü sosyal medya büyük bir güç haline geldi. İnsanlar sosyal mecralarda organize olarak yetkili makamları etkileyebiliyor.

Dizinin hayranları büyük bir hareket başlatmış durumda yer alıyor. Dizinin bitmesini istemiyorlar. Dizi şu an için maalesef düşük reyting aldı için reklam gelirleri düşüyor. Düşük olduğu için final yapacağı düşünülüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here