Paylaş

Star Tv’nin çok konuşulan dizisi, ünlüler geçiti olarak adından söz ettiriyor. Her hafta birbirinden heyecanlı konularla ekrana gelirken, ünlü isimlerin dizide yer almasıyla daha ilgi çekici hale gelen bölümler izleyenler tarafından merakla bekleniyor. 

Dizinin usta oyuncu kadrosu arasında yer alan Canan Ergüder, yakanlandığı göğüs kanseri neticesinde diziden beklenmedik bir ayrılık gerçekleşiyor. Rol arkadaşları ve hayranları bu haber karşısında şok olup üzüntülerini dile getirirken, Ergüder tedavisinin yoğun geçeceği için diziden ayrılma kararını netleştirdi. Sağlık probleri yüzünden diziden tamamen ayrılmıştır. Hastalığı sebebiyle diziden ayrılma kararı herkesi üzdü. 

Yönetmen koltuğunda Deniz Dikilitaş’ın oturduğu, senaristi Ekin Atalar’a ait olan dizi, dram ve komedi türünde çekiliyor. Ayrılığın arkasından dizi senaryosu tekrar gözden geçirilerek kaldığı yerden devam edeceğini açıklamışlardır.

Canan Ergüder 43 yaşındadır. Açıklaması ise şöyledir; ‘’Çok sevgili arkadaşlarım ve beni merak eden takipçilerim ve hayranlarım, Niyetim sizlere Menajerimi Ara’da oynayacağım son bölümde yazmaktı ama haberler size bundan önce ulaşmış bulundu. Evet, sağlığımla ilgili haberler doğru. Yaklaşık 1.5 ay önce bana meme kanseri teşhisi konuldu. Bu fotoğraf ameliyatım sonrası Menajerimi Ara ekibine gönderdiğim fotoğraf. Size de aynısını gönderiyorum çünkü pozitif hissettiğim anlardan bir tanesi.’’

Güzel oyuncuya acil şifalar diliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here