Paylaş

Menajerimi Ara dizisinde Dicle, Feris, Beren Jülide’nin giydiği elbiselerinin marka ve fiyat bilgileri merak edilmeye başlandı. Pazar günü Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara dizisinin oyuncu kostümlerinin yanı sıra Dicle rolünü canlandıran Ahsen Eroğlu kıyafet ve elbiselerini ilgi topladı. Elbise markası, ayakkabılar, çantalar ve aksesuarlar, gözlükler, gömlekler, tişörtlerin nereden alınacağı gibi sorula araştırılmaya başlandı.

Menajerimi Ara oyuncu kıyafetleri elbise markaları

Menajerimi Ara 18. son bölümde Dicle’nin giymiş olduğu bordo renkli uzun kıyafetin markası Zara ce fiyatı 499 Türk Lirası.

27 Aralık Menajerimi Ara dizisinde Dicle’nin giymiş olduğu bordo renkli elbisenin markası Zara.

27 Aralık Menajerimi Ara dizisinde Dicle’nin giymiş olduğu Hırka H&M, Fiyat: 119 Türk Lirası, Mavi kazak Mango 450 Türk Lirası, Desenli süveter Suud Collection

 20 Aralık Menajerimi Ara dizisinde Mayısda’nın giymiş olduğu tulumun markası İpekyol.

13 Aralık Menajerimi ara dizisinde Dicle’nin giymiş olduğu Gömlek Kazak kabanı merak konusu oldu. Dicle’nin giymiş olduğu Gömlek: Benetton, Kazak: Twist kabanı markası Mango.

 Menajerimi Ara 16. Bölümde 13 Aralık Pazar günü Beren’in giymiş olduğu peluş kabanın markası Pull&Bear, benzeriyse Join Us markadır.

13 Aralık Menajerimi Ara Dicle ve Beren’in kabanıyla kazağı merak konusu oldu. Dicle ve Beren’in kabanının markası Mango, Dicle’nin kazağı Join Us, gömleğiyse Benetton ve çantası Zara.

Menajerimi Ara dizisinde 29 Kasım Pazar günü yayınlanan bölümde Dicle’nin giydiği hırkanın markası Beymen Club, fiyatı 629 Türk Lirası.

Menajerimi Ara 15 Kasım Pazar akşamı yayınlanan bölümde Ahsen Eroğlu’nun hayat verdiği Dicle karakterinin giymiş olduğu renkli triko kazağın markası Twist, Fiyatı 499 Türk Lirası.

Menajerimi Ara 8 Kasım Pazar günü yayınlanan bölümde Dicle’nin giymiş olduğu ceket ve çantada izleyenlerin dikkatlerini çekmiştir. Ahsen Eroğlu’nun menajerimi Ara dizisinde giymiş olduğu gömlek ve pantolonun markası Twist, ceketin markası Mango ve çantanın markası Zara 229,95 Türk Lirası

Ahsen Eroğlu’nun Dicle karakteriyle Menajerimi Ara dizisinde giymiş olduğu elbisenin markası Zara. Dicle’nin giymiş olduğu elbisenin markası Zara ürün fiyatıysa 399,95 Türk Lirası

Menajerimi Ara adlı dizide çok güçlü bir oyuncu kadrosu bulunuyor. Özellikle ilk bölümde Dicle rolünü oynayan Ahsen Eroğlu ve Tuba Büyüküstün dizinin en sevilen isimleri oldu. Özellikle Tuba Büyüküstün, giydiği kıyafet ve kostümlerle hayranlarına bir dizi harika deneyim yaşatırken, aynı zamanda giydiği farklı kıyafet ve kostümleri de sergiledi.

Menajerimi Ara 25 Ekim Pazar günü yayınlanan Dicle’nin giymiş olduğu ceket merak konusu oldu. Son bölümde Dicle’nin giymiş olduğu ceketin markası mango, pantolonun markasıysa İpekyol.

Menajerimi ara dizisinde Hazal Kaya’nın kıyafetler de merak konusu oldu. Konuk oyuncu olarak diziye dahil olan Hazal Kaya’nın giydiği elbisenin markası Sagaza.

Menajerimi ara dizisinde Dicle karakterine hayat veren Ahsen Eroğlu’nun giymiş olduğu yeşil kıyafette merak edilmeye başlandı. Dicle rolüne hayat veren güzel oyuncumuzun giydiği yeşil ceketin markası Fracomina, üstü ise Defacto‘dan alınmıştır.

Menajerimi Ara dizisi Feris’in kombini kıyafetleri

Menajerimi Ara dizisinde Feris’in kırmızı elbisesi merak edilmeye başlandı. Canan Ergüder’in hayat verdiği Feris karakterinin son bölümdeki kırmızı renkli elbisesinin markası 

Nisse

 . İki alt resimde yer alan ürün:

Menajerimi Ara dizisinde başrolde yer alan Feris’in kombiniyle kıyafetleri merak edilmeye başlandı. Menajerimi Ara dizisinde Feris’in gri renkli kıyafetinin markası Arzu Kaprol, fiyatıysa 460 Türk Lirası, Menajerimi Ara Feris’in gözlük markasıysa Adidas İtalia.

Menajerimi ara Dicle elbisesi kıyafeti (Ahsen Eroğlu)

Menajerimi Ara dizisinde Dicle rolünü oynayan Ahsen Eroğlu, oldukça başarılı bir performans gösterdi. Güzel oyuncu dizinin en dikkat çekici ismi olmayı başardı. Giydiği elbiseler ve kıyafetler o kadar dikkat çekiciydi ki, herkes merak etmeye başladı.

Menajerimi Ara dizisinde Dicle’nin giymiş olduğu Trikonun markası Defacto, yeşil ceketin markasıysa Fracomina.

Menajerimi Ara Tuba Büyüküstün kıyafetleri

Tuba Büyüküstün, şüphesiz ki büyük bir yıldızdır. Menajerimi Ara dizisinin ilk bölümünde bu konuyla ilgili sahneler yer almıştır. Menajerimi Ara’nın ilk bölümünde ön planda yer alan Tuba Büyüküstün, giydiği kıyafetlerle yine en çok bahsedilen isimlerden biri oldu. Tuba Büyüküstün, doğal güzelliğiyle öne çıkmış ve dizide giydiği kiraz çürüğü tül elbisesiyle adından söz ettirmiştir.

Menajerimi Ara dizisinde 1. bölümde ünlü oyuncumuz Tuba Büyüküstün’ün giymiş olduğu elbise ve kıyafetin markası Sagaza olup fiyatı 19.000 Türk Lirasıdır.

Menajerimi Ara dizisinde Ahsen Eroğlu ve Tuba Büyüküstün gibi önemli isimlerin yanı sıra birçok oyuncu elbiseleri ve kostümleriyle dikkat çekmeye devam etmektedir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here