Paylaş

Yayın hayatına başladığı günden itibaren her Salı akşamı izleyicisine sinema tadında bir bölüm izleten, Masumlar apartmanı dizisi reytingleri, Hayat hikayelerini yanı sıra karakterlerin  giydiği kıyafetler ve miktarları da sürekli konuşulan ve merak edilen konular arasındadır.

Seyircinin  sıkı takip ettiği Masumlar Apartmanı dizisinin hikayesi: Hikayenin başkahramanları olan, Han (Birkan Sokullu) ve İnci(Farah Zeynep Abdullah), yapmış oldukları araba kazasıyla beraber hayatları değişir. Bu kazadan sonra Han ve İncinin hayatında çok büyük değişimler olacaktır. İkisi birbirlerine aşık olurken, bu aşka birçok engel vardır hayatlarında bunlardan ikisi Han’ın tuhaf alışkanlık ve takıntıları olan ablaları Safiye(Ezgi Mola) ve Gülben(Merve Dizdar)dir. Han ve İnci’nin aşkı bu engellerin üstesinden gelecek mi? Diziyi severek takip edenlerin birçoğu dizideki kıyafetleri merak etmektedir.

Masumlar Apartmanı İnci Kıyafetleri

Bu yılın en favori dizileri arasında yerini almış olan Masumlar Apartmanı’nın begenieln ve sevilen karakterlerinden olan İnci’nin her bölüm giydiği kıyafetler de seyircinin merak ettiği konular arasında yerini aldı.

Masumlar Apartmanı İnci Kıyafetleri:

  • İnci karakterinin Han’ın ailesiyle birlikte gittiği akşam yemeği sırasında giydiği siyah renk bol kazak ve eteğin Mango markalı. Kazak ve eteğin fiyatları ise ayrı ayrı 159 TL.
  • Bölümde İnci karakterinin giydiği mavi renkli uzun kabanın markası Oxxo, mavi renkli polar kabanın fiyatı ise 350 TL.
  • Masumlar Apartmanı inci karakterinin giydiği ve en beğenilen kıyafetlerden biri de etnik desenli ceket. Ceketin markası Farawaygram. Ceketin fiyatının ise biraz pahalı olduğunu söylemekte fayda var, tam tamına 3500 TL.
  • Masumlar Apartmanı İnci karakterinin 10 kasım gününde yayınlanan bölümünde giydiği haki yeşili uzun trençkotun fiyatı yaklaşık 450 TL. Çok beğenilen trençkotun markası ise Mango.
  • 3 kasım günü yayınlanan Masumlar Apartmanı bölümünde İnci karakterinin giydiği füme rengi kısa ceketin markası Oxxo, fiyatı ise yaklaşık 350 TL.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here