Paylaş

FOX TV ekranlarında her hafta Çarşamba akşamı yayınlanan Masumiyet isimli dizi, FOX TV’nin 12 Mayıs Çarşamba günü yayın akışı içinde yer almıyor. Dizinin yayın akışında yer almadığını gören seyirci ise dizi bitti mi yoksa günü mü değişti merak ediyor. 12 Mayıs Çarşamba akşamında yayınlanması beklenen Masumiyet isimli dizi arefe gününden dolayı ekranda olmayacak ve Masumiyet dizisinin beklenen yeni bölümü 17 Mayıs Pazartesi günü Yasak Elma isimli dizinin yerine FOX TV ekranlarında seyirci ile buluşacak. FOX TV, son zamanlarda fazlasıyla sıkıntılı bir süreç yaşamaya başladı. FOX TV’de ekranlara gelen Masumiyet isimli dizi geçen haftalarda final yapmaya karar vermiş ve dizinin Mayıs ayı sonu gibi final yapacağı açıklanmıştı. Fakat bu karara rağmen Masumiyet dizisinin gününde de değişiklik yapılması ve sezon finali yapan Yasak Elma isimli dizinin yerine Pazartesi gününde ekranlara gelecek olması kanalın yeni bir hamle yapması olarak değerlendirilmekte.

12 Mayıs Çarşamba günü Masumiyet dizisi yayınlanacak mı yayınlanmayacak mı?

12 Mayıs Çarşamba günü Masumiyet dizisinin yeni bölüm ile ekranlara gelmesi bekleniyor ancak Masumiyet dizisi 12 Mayıs Çarşamba akşamı yayınlanmayacak. Bayram ve arefe günü olmasından dolayı dizinin yayınlanmadığı düşünülse de asıl neden bu değil. Masumiyet dizisinin reyting oranlarında yaşanan düşüşten dolayı dizinin yeni bölümü bu hafta ekranlara gelmeyecek ve dizinin yeni bölümü 17 Mayıs Pazartesi akşamı Yasak Elma isimli dizinin yerine ekranlarda olacak. Kısa süre önce Masumiyet isimli dizinin final kararı aldığı açıklanmış ve dizinin iki bölüm sonrasında final bölümüyle seyirci ile buluşacağı belirtilmişti. Yani 12 Mayıs Çarşamba günü Masumiyet dizisinin yeni bölümü ekranlar yer almayacak.

Masumiyet dizisinin günü değişti mi?

Masumiyet dizisinin günü değişti mi sorusunun cevabı evet. Her hafta Çarşamba akşamı FOX TV ekranlarında seyirci ile buluşan Masumiyet dizisinin günü değişti. Masumiyet dizisi 17 Mayıs Pazartesi akşamı itibari ile her hafta Pazartesi akşamı ekrana gelecek. 17 Mayıs Pazartesi günü Yasak Elma isimli dizinin yerine FOX TV ekranlarında Masumiyet dizisi yayınlanacak. Ancak dizi son iki bölüm ile ekranlara gelecek ve sonrasında final yapacak.

Masumiyet isimli dizinin yayın gününün neden değiştirildiği de merak ediliyor. Masumiyet dizisi Çarşamba günleri ekranlara gelen Sadakatsiz ve Kuruluş Osman dizileri nedeni ile istenilen reyting oranlarına ulaşamadı. Bu yüzden de Masumiyet dizisinin Pazartesi günleri seyirci ile buluşan Yasak Elma isimli dizinin yerine yayınlanması kararı alında. Bu karar ile yayın günü değiştirilen Masumiyet dizisinin istenilen reytingi alıp alamayacağı ise merak ediliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here