Paylaş

Kanal 7 ekranlarının vazgeçilmez günlük dizisi Masum, her gün başka bir entrikayla ekranlara geliyor. Hayranları tarafından ne olduğu araştırılırken, yeni bölümler art arda çeşitli entrikalarla ekrana geliyor. 

Sevilen dizi Masum’da bu hafta neler olacak, hep birlikte bakalım.

Meera, bu bölümde velayet belgesini Vidya ve Shravan’a imzalatma konusunda kararlı.

Dr. Krishna sunumu için mankenlerle hazırladığı içeriği açınca mankenler değilde hayvanlar olduğu görülünce Gopi ile Kokila şaşırdı. Monica ve Pari bu duruma sevinip dururlar. Gopi sinirlenerek bu duruma başka yedeklerinin olup olmadığını sorar ve Dr. olmadığını söyler. Sunumlarını yapacakları iş insanlarının daha glemesine vakit varken, Gopi kara kara bir çare düşünür.

Gopi, bütün uğraşlarının boşa olduğunu anlayınca üzülür ve Kokila başka bir sunum yapabilmek için o kadar vakitlerinin olmadığı konusunda konşur.

İş adamları gelir ve Dr. onları asıl olanın sunum değil, pazarlama stratejileri olduğunu vurgulayarak sunumdan uzaklaştırmaya çalışır. 

Vidya ise okul etkinliğine hazırlanırken, Meera’nın ona hediyesiyle karşılaşır. Evlat edinmeye çalışırken, timsah göz yaşlarıyla izler.

İş adamları sunumun gelmeyeceğini anladığında gitmek isterler, diğerleri ise iş adamlarını ikna ederek kalmalarını isterler. Gidecekleri sırada ışıklar kapanır.

Sunum yerine canlı bir şekilde manken olarak kendileri iş adamlarının karşısına çıkar ve iş adamlarından tam not alırlar. Böylece diğer ikili sinirden küplere biner. Başarılarıyla kendi mankenlerinden bile daha iyi olacaklarını söylerler.

İş adamı bunca olanın bitenin arkasından süparişini iptal edeceğini söyler ve Gopi çok üzülür, iş adamı devam ederek daha fazla sipariş vereceğine dikkat çektiği anda ortalık şenlik yeri olur. Sözleşme hazırlanır ve karşılıklı imzalanmak üzere Dr. kontrol etmesiyle sözleşmede herhangi bir sıkıntı olmadığını söyler ve imzalar atılır. 

Gopi olanlar karşısında Allah’a şükreder, ailene destek olabileceği için de çok sevinçlidir. 

Vidya, Priyal’i okuldan almak için hazırlanarak çıkacağı sırada Nainya Priyal’i alabileceğini söyler ve Vidya kabul eder. Nainya’nın yine bir planları vardır, haince güler. Gopi ailesine müjdeli haberi verir ve ailesi de onun bu sevincini paylaşır.

Kokila mücevherlerini yeniden görünce sevinir ve takar. Dışarıda arabada ise birileri Gopi’nin başarısız olacağını ve işini eline yüzüne bulaştıracağını söyler. Kokila her yerde Gopi’nin başarısı hakkında konuşur. 

Meera, Vidya’ya evlat edinme prosedür belgelerini hemen imzalatmak ister ve odasına götürür. O sırada Vidya, yarın imzayacağını söylese de Meera bir yolunu bulur ve imzalattırır.

Aynı şekilde Meera, Shravan’a da Priyal’in okuma hakkında belgesi olduğunu söyler ve ondan da imza almayı başarır.

Nainya, yine erkek arkadaşıyla dışarıda gezme bahanesiyle Priyal’i alırım dedi ama almadı ve onu almaya Vidya gitti. Nainya bu konuda yine yalan söyler. Yalanı bazı kişilerce anlaşılır. 

Dr. eve gelerek Gopi ve Kokila ile konuşur, batıl inanca göre kötü hisettiğini söyledi.

Kanal 7 Ekranlarına gelecek Masum dizisinin özetlerini sizler için vermeye çalışıyoruz.

Krishna’nın annesi Premila Modi eve gelir. Bağırarak derdini anlatmaya çalışır. Kokila, Modi’yi hemen karşılar. Modi, gelinini, sorar. Gopi, kayınvalidesi Modi’nin yanına gider ve bağlılığını göstermek için ayaklarına dokunmaya çalışır. Modi buna izin vermez.“Gopi Raheja” ile tanışmaya geldim der ve Gopi’ye iğneleyici kelimeler sarf eder. Ardından Gopi’ye aldığı sariyi giymesini ister.

Paridhi’nin babası Delhi’de tekrar kalp krizi geçirdiği için Pari derhal Delhi’ye gitmek üzere yola koyulur. Yolda Monica’yı arayıp Gopiyle işinin bitmediğini söyler.

Gopi’nin kaynanası Modi, Gopi’yi de alıp kendi evine gitmek ister. Gopi ilişkilerinin tam olarak Premila’nın bilmediğini anlar. Açıkça işleri olduğunu söyler. Kokila da açıklayacağını, merak etmemesini söyler.

Dr. Krishna annesini ikna etmeye çalışır ama olmaz. Dr. Krishna Gopi’nin işi konusunda bilgi verir. Gelemeyeceğini, eski soy adını korumak için girdiği bir mücadele olduğunu açıklasa da annesi bu durumu kabul etmez.

Modi, Gopi’yi yanına almakta ısrarcıdır. Gopi kaynanasına anne der ve Modi sevinir. Gopi “Gopi Modi olarak son bir görevlim ve sorumluluğum var. Onu yerine getirene kadar burada kalmak gerek.” der. Modi, işi bitesiye kadar kalacağını söyler.

Temizlikçiler Nianya’nın odasını temizler. Bir temizlikçi Nainya’nın dolabında ki kutuyu görünce merak eder. Temizlikçi tam bakacağı sırada Nianya gelir ve kızar. Naina, “bu geleceğimin anahtarı” der.

Nianya yanlışlıkla Anahtarı Priyal’a kaptırır. Çocuk oyun oynarken Vidya anahtarı görünce kendi evin anahtarı zannedip diğer anahtarlarının yanına koyar. Nainya ve erkek arkadaşı plan yapıp Vidya’nın elinden anahtarı alır. Fakat Vidya bu durumu anlamaz. 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here