Paylaş

Dizinin 433. bölümünde Premila, komşularını da çağırdığı dini törene Mansi’yi davet eder. Törende onun iyileşmesi için bolca dua eder. Premila dua ederken Tolu ve Molu yukarı çıkarak Ahem’in hologramını herkesin gözünün önüne yansıtır. Daha sonra Ahem’in sesini herkese duyururlar. Mansi bunları görünce koşarak yukarı çıkmaya çalışır. Bu esnada Premila karşısında Jaggi’ye ve Ahem’e bakarken bayılır.

Bunlar yaşanırken Vidya, Şaravan’a Naiya’nın aklına fitne sokarak Daram ve Mira’yı birbirlerinden ayırmaya çalıştığını söyler. Bu esnada Naiya ise onları dinlemektedir. Duyduklarını hemen Parakaş’a anlatır. Tam o esnada Şaravan ve Vidya’yı görünce konuyu değiştirir. Daram ve Vidya’yı bir araya getirmek için çabaladıklarını dile getirir. Şaravan ise Vıdya’ya kızarak ayrılır. Vidya, Naiya’nın kafasında planların döndüğünü anlar.

Tekrar Mansi’ye dönecek olursak yukarı çıkınca Jaggi sanki Ahem’miş gibi giyinerek onun karşısına çıkar. Mansi bu olaylardan sonra annesine giderek Ahem’le beraber bu evden ayrılacağını dile getirir. Konuşmaları dinleyen Gopi ve ekibi Jaggi’den son hamleyi yapmasını ister. Jaggi sanki Ahemmiş gibi giyinir ve kulağına taktığı kulaklık ile Mansi’yle buluşur. Urmi ise Mansi’den tapunun yerini öğrenmesini ister. Jaggi ise Mansi’ye annesinin ruhunu rahatlatmadan huzura eremeyeceğini söyler ve evraklarını nerede olduğunu sorar. Mansi, Krişna’nın dolabında olduğunu söyleyer ve dolap numarasını ona verir.

Daha sonra Gopi ile Urmila erkek kılığına girerek hastaneye giderler. Mansi’nin bahsettiği dolabı bulurlar. Lakin dolabın bol olduğunu görürler. Premila, gopi ve Urmila’yı evde karşılar. Mansi’yi delirmiş gibi gösterecekleri planın boşa gittiğini söylerler. Premila ise yaşadığı sürece kimsenin Mansi’ye zarar vermeyeceğini dile getirir. Bunların üzerine Premila, Koki ve ailesine 24 saat içinde evlerini terk edeceklerini söyler.

Dizinin ilerleyen dakikalarında Jaggi, eve döner dönemz Gopi’den evlenirken giydiği gelinliği vermesini ister. Gopi ona kızar o esnada Jaggi bunu Mansi için istediğini söyler. Jaggi elbiseyi alır ve Mansi odada değilken gelinliği onun yatağının üzerine koyar. Mansi içeri girince gelinlik ile karşılaşır. Mansi bu görüntü karşısında çok sevinir. Daha sonra Jaggi gelir. Mansi, ona ondan istediği belgeleri vereceğine dair söz verir.

Premila, eve dönünce Mansi’nin elinde bir bıçak olduğunu görür. Mansi elindeki bıçağı Premila’nın boynuna tutar ve Premila’dan belgeleri ister. Vermezse onu öldüreceğini söyler. Premila, eğer Ahem ile evlenirsen belgeleri vereceğim der. Mansi bunların üzerine bıçağı yere atarak annesine sarılır. Gopi ise bu olanlardan sonra ne yapacağını düşünür. Gopi durumu Jaggi ve Koki’ye söyler. Koki bunun mümkün olmadığını söyler. Sonunda Jaggi Mansi’ye Ahem olmadığını söyler. Premila sinirlenir ve 2 saat içinde evi satacağını söyler.

Gopi Krişna ve Premila’nın ev belgeleri hakkında konuştuğunu duyar. Premila belgeleri tapınağa koyduğunu söyler. Gopi ise olanlar karşısında umutlanır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here