Paylaş

Kanal 7’nin sevilen dizisi ‘Masum’ hız kesmeden yayınlarına devam ediyor. Hergün merakla biten sonu diğer bölümde izleyenleri ne bekliyor merak konusu oldu. 

Yeni bölüm Sona’yla başlıyor. Vidya ve Meera’nın haline çok üzüldüğünü ifade eder. Pari, açıklamaya kızar ve onunda bir kız olduğunu söylenip durur. Kargaşa çıkar. Pari kendine hakim olamaz ve her şeyi söyler. Herkesin kendine cephe aldığını iddia eder, Pari’nin söyledikleri karşısında Gopi dayanamaz ve hıçkırarak ağlar.

Nainya’ya çocuğu bir başkasına vermesi gündemdeyken, kendine iyi bakmak zorunda olduğunun farkına varır. 

Meera ise başka bir alemde şunu düşünür: eğer sevdiğiyle evlense yine de çocuğu verir miydi? Bu soru kafasını kurcalayıp durur. Soruyu yöneltse de duymamazlığa gelir.

Kimse evladını başkasına vermeyi düşünmez. Bu soru karşısında sinirlenmemek elde değil.

Bebeğe bir şey olmaması için çabalarken iki kardeş buna dikkat etmek için ellerinden gelen her şeyi yapmaya hazırdırlar. Birbirlerine sımsıkı sarılırlar. 

Sona aile üyeleriyle yemek yemek için masaya otrumuş ve servis yapmaktadır. Sırasıyla herkesin tabağını alır ve doldurur. Tabağını alma sırası Pari’ye geldiğinde Pari onu iter ve moralim bozulan Sona çekip gider. Buna masada bulunan herkes tepki gösterir. Pari kalkıp servis yapmak istese de kimse onun elinden yemek almak istemez.

Nainya farklı düşler içinde hayaller kurarken, Gora yanına uğrar ve kapıyı açmasını ister. Nainya ondan çekindiği için o haliyle kapıyı açmak istemediği için üzerine simsiyah çarşafı geçirir. 

Nainya Gora’yı kandırmak için dudağındaki izin kan izi olduğunu ve şiddet gördüğünü söyleyerek Gora’yı inandırma yoluna başvurur. 

Birlikte olmayacaklarsa her şeyi bırakıp en önemlisi de kalbini söküp atması gerektiğini söyler. Bu amansız acıya dayanamayan Meera da olaya çok sinirlenir. Tavrını baştan belli eden Draham, Gora’nın da üzülmemesi için gitmesini ister. 

Vidya’nın başına bir şey gelirse gözünü kıprmadan onun eceli olacağını söyleyen Meera, herkesin gözünü korkutmayı başarır. Onun kılına zarar gelirse, yapanın canını almak için yemin etmiştir. 

Bunun karşısında korkup odasına çekilen Nainya, gizliden izler. Meera’dan çekinir ve korkar. 

Kadınlar kendi arasında ağda yaparken yanlışlıkla kaş bölgesininde alınmasıyla Pari olanları uzaktan izleyip dalga geçer. 

Genç gösterdiğini güzelleştiğini söylese dahi kaşları gittiği için sinirlenmiştir. 

Nainya’nın hain planları kocasının ailesinin zenginliğini ele geçirmek için tek yolun bebek sahibi olmasından geçtiğini bilir. Vidya’dan bebeği almak için türlü numaralar yapar. 

Vidya’ya bu konuda söz verdiklerini söyleselerde artık her şey için çok geçtir Nainya kafaya koymuştur. Ve kafasına koyduğunu yapmaya odaklanmıştır. 

Gözünün dönüğünü ve bri şey olursa kimseyi karşısında görmeyeceğini belirten Nainya Vidya’dan almak için kollarını sıvamıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here