Paylaş

26 Hazina Cumartesi günü yayınlanacak yeni bölümde Jaggi kendisini temize çekmek için harekete geçti. Gaura Chanda’yı konutuna yollayacak. Chanda ise Dhramam ile dünya evine girmek istiyor.

Modi’nin konağı en kalabalık günlerinden birini yaşıyor. Kokila ve Gopi dışında herkes Modi’nin evine gelir ve salonda toplanırlar. Herkes birbirine ne olduğunu sormaya başlar. Urmila ve Urvashi Jaggi’den olayları anlatmasını ister ama Jaggi’nin ağzından tek kelime çıkmaz. Herkes kendi araasında konuşmaya devam ederken Kokila elinde sopa ile salona girer. Jaggi’ye vurmaya başlar. Urvashi ise bunu yapmaması gerektiğini ve vurmaya devam etmemesi yönünde sözler söyler. Kokila Jaggi’nin Gopi’yi tecavüz ettiğini ima eden kelimeler sarf eder.

Gaura Chanda’yı vurmak için silahını çıkartır ve ona doğru ateş etmeye başlar. Kurşun seker ve ağaca saplanır. Gaura seni kesin vurmam gerekir deyip ve keskin nişancı olduğunu ifade eder. Bunu öğrenen Chanda Gaura’nın ayaklarına kapanır ve kendisini öldürmemesini söyler kendisine. Onun bütün isteklerini yerine getireceğini açıklar. Bunun üzerine Gaura onun canını bağışlar ve sadece söylediklerini yerine getirmesini kendisine dikte eder. Chanda ise çaresiz kabul eder.

Jaggi olup biteni anlatmas ister ama Kokila buna asla izin vermez. Bu arada Gopi içeri girer. Gopi’nin üstü başı dağınıktır. Ve bayılır.  Jaggi Gopi’ye yardım etmek istese de Kokila kızına dokunmamasını ister. Hemen eve doktor çağrılır.

Gaura ise tapınağa gitmek ister ve bunu Dhrama söyler. Tapınakta torunları için dua etmek istediğini söyleyen Gaura beraber tapınağa doğru yol almaya başlarlar. Arabanın aynasından Chanda’yı görür ve yanındaki Gauraya söyler.Gaura ölü birinin nasıl olur da görebileceğini söylese de Dharam gördüğüne emin olduğunu söyler.  Gaura kesinlikle peşinden gidip Chanda’yı bulmasını ister.

Gaura bu arada Dharama Chanda’nın ağacın arka tarafından saklandığını söyler ve onu yakalamasını ister. Dharamda gider ve onu hemen yakalayıverir. Gaura yalandan Chanda’ya bağırıp eve götürmesini, sorguya çekmeleri gerektiğini söyler.

Gopi ise doktora görünür ve iğne yapılır kendisine. Yapılan enjeksiyon çöpe atılır. Doktor ise ondan su ister. Jaggi ise içeri girer ve doktor bu durumda oldukça sinirlenir. Doktor Gopi’nin çok büyük stres altında kaldığını ifade der ve psikoljik olarak zayıf düştüğünü açıklar. Her gün gelip bu durumunu düzelmesi için iğne yapacağını söyler. Kokila doktora teşekkür eder.

Meera çocuklarının ateş yüksekliği nedeniyle canı sıkkın bir şekilde çocukların iyileşmesini beklemeye başlar. Veera ise bu durum hoşne gitmez ve ona der ki yemeden içmeden kesilme der. Çocuklarına onlara ihtiyacı olduğunu açık bir şekilde dile getirir.  Tam da bu sırada Chanda, Dharam ve Gaura içeri girer. Vidya ile Meera Chanda’yı görünce şok olur. Chanda çocukları teslim ettiğini ve başkaca bir işi kalmadığını açıklar Meera Bebeklerini beslenmeye ihtiyacı olduğunu ve ateşin yükseldiğini o yüzden olduğunu ifade eder.

Gaura ise oldukça mutludur ve odasında kendi kendine oynamaya başlar. Ayak sesleri aşağıya gider. İçeri Chanda girinceye Gaura ona kızar ve neden geldğini söyler. Chanda planının ne olduğunu merak eder ve ona yeni planı sorar. Gaura adım adım Modi ailesini yok edeceğini söyler.

Gaura’nın adamı doktor Gopi’ye her gün iğne yapar. Bugün de iğne yaptıktan sonra Urvashi doktora Gopi’nin sağlığını sorar. Doktor yakında tamamen iyileşeceğini söyler. Urvashi Gopi’ye meyve verdiği sırada Gopi’nin midesi bulanır. Gopi’nin hamile olduğu akıllara gelmeye başlar. 

Gopi Urvashi’nin gebe olduğunu söylediği o sözlerini anımsayıp hemen kimseye haber vermeden hekime gider. (Gaura’nın adamı) Gopi’yi muayene ettikten sonra Gopi’nin hamile olduğunu söyleyince, Gopi adeta şok olur. Gopi konuta gelir. Kokila nerede olduğunu sorar. Gopi ağlayarak evine koşa koşa gelir. Kimse ile tek kelime etmez ve konuşmaz. Jaggi ile Urmila da yolda konağa doğru gelmektedir.

Devamı Masum 462. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 461. bölüm özeti burada son buldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here