Paylaş

Masum dizisinin 460.bölümü Komiser Dinesh’in konuşmalarıyla başlar. Gopi ve Jaggi’ye Manoj’ı yakalayacakları söyler. Polislerin haricinde halktan da destek alacağını aktarır. Gaura’nın rüşvet verdiği polis de Manoj’un resmini Jaggi ile değiştirmektedir.

Kokila evde yalnız başınadır. Pari bunu fırsat bilip Gopi’ye karşı Kokila’yı doldurur. Kokila yeterince nefret dolu olduğunu söyler ve dahasına gerek olmadığını aktarır. Jaggi ve Gopi eve giderken halk, Gaura’nın duvara asılan resimleri görerek, Jaggi’ye saldırır. Halk, ikisini de alıp karakola gider. Komiser, olayda kendi personelinden şüphelense de Kokila’nın böyle bir şey yapmış olacağını düşünür. Gopi ise Kokila’nın bu kadar alçalmayacağını ve bunun başka biri tarafından yapıldığını söyler. Komiser Dinesh de ellerinden geleni yapacaklarını aktarır. Jaggi’nin bir gün sonra duruşması başlar. Kokila, Jaggi’den kamyon sürerken sarhoş olup olmadığın sorar. Jaggi ,sarhoş olduğunu söyler  ve Kokila oğlunun suçunu itiraf ettiğini söyler. Gopi, Jaggi halk tarafından darp edilirken uzakta gördüğü polis memurunu gösterir. Tiwari isimli polis köşeye sıkışır ve resimleri değiştirdiğini söyler. Hakim olayın araştırılması için mahkemeyi bir gün uzatır.

Gaura, kendi adamıyla görüşüp Manoj’un ülke sınırlarına çıkması için yardım ister. Jaggi,diğer gün duruşmaya gelmez ve Kokila,sanığın kaçtığını söyler. Jaggi bu sırada il sınırında polislerle Manoj’u bekler. Jaggi,Manoj’u yakalar ve mahkemeye getirir. Hakim,karar vermek için 10 dakika ister.

 Jaggi, Manoj’u getirmeye çalışırken, hakim karar vermek üzeredir. Gopi biraz daha süre ister. Jaggi adliyeye gelir. kapıda onu Dharam karşılar. Jaggi Manoj’u yakaladığını söyleyince, Dharam onu getireceğini söyler. Jaggi karar verilmeden duruşma salonuna yetişir. Dharam’ın Manoj’u getireceğini söyler. Dharam bir kaç dakika sonra arabanın içerisinde Manoj’un olmadığını söyler. Jaggi kendi elleri ile yakaladığını söylediği sırada Kokila mahkeme başkanına kararı vermesini ister.

Hakim tam karar vereceği sırada Gaura içeri girer. Suçluyu getirdiğini söyler. Shravan ile birlikte Manoj’u yakaladıklarını söyler. Hakim Manoj’a suçlamaları kabul edip etmediğini sorar. Manoj da Ahem Modi’yi öldürdüğünü kabul eder. Jaggi’ye atılan iftira son bulur. Gaura adamı Manoj’un yakalanması halinde suçu üstlenmesini emretmiştir.

Manoj tüm suçları kabul eder. Manoj bunun sonucundaa hapise girer. Jaggi ve Modi ailesi evlerine gelirler. Kokila ve Jaggi yeni bir başlangıç için söz verirler. Kokila, Jaggi’ye, Gopi’yi sevip sevmediğini sorar. Jaggi sevdiğini söyler. Gopi, Ahem dışında hayatında bir erkek olmayacağını söyler.

Urmila, Kokila’ya Gopi ve Jaggi’nin karı koca olması için Gopi’yi ikna etmesini ister. Kokila bu teklifi kabul eder. Kokila, gece Gopi ile konuşur ve Jaggi’yi eş olarak görmesini ister. Diğer gün tüm Modi ailesi uzak bir tapınağa gider ve Gopi ve Jaggi’yi yalnız bırakırlar. Jaggi, Gopi’yi etkilemek için her şeyi yapar ve bu sırada zil çalar.

Kapıyı açmaya giden Gopi, kapıda bir buket çiçek görür ve çiçekten yayılan koku nedeniyle bayılır. Jaggi de oraya geldiğinde çiçekten dolayı o da bayılır. Gaura, onlar bayıldıktan sonra eve gelir. Jaggi ve Gopi’yi eve götürür. Jaggi’nin üstünü çıkartır. Sabah uyandıklarından Gopi, Jaggi’nin ona tecavüz ettiğini düşünür ve ortalığı ayağa kaldırır.

Jaggi olanı biteni hatırlamadığını ve bilmediğini söyler. Kendisi de duruma şaşırmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here