Paylaş

Masum 426. Bölüm özeti

Premila, Gopi’ye tokat atmak istiyor. Kokila ise buna engel olacaktır. Bölüm başında Dr. Krishna, annesi adına özür dilemek ister. Gopi problem olmadığını ifade eder ancak Dr. Krishna ısrar üzerine utanır. Annesi ise televizyonda astroloji programını takip eder.

Premila, tv programlarında mavi renklerden uzak durulmasını ister. Yanına Monica gelir ve mavi giymiştir. Premila ondan uzak durmak ister. Bu sırada Gopi uyumak için Kokila’nın odasına gider. Premila neden Gopi’nin orada uyuduğunu sorar. Monica da evlendikten sonra Gopi ve Dr. Krishna ile aynı yatakta uyumadığını söyler.

Premila, Gopi’yi dışarı çağırır. Yüksek sesle konuştukları için ev halkı toplanmıştır. Premila, neden birlikte uyumadıklarını sorar. Kokila evlendikleri durumla şimdiki durumun aynı olmadığını söyler.

Urmila lafa girerek Kokila’nın hasta olduğunu bu yüzden Gopi ile uyuduğunu söyler. Premila, hastalığın ne olduğunu sorar. Doktor ise uzun bir hastalık olmadığını ifade eder.

Nainya sevgilisi ile gece Prakash ile buluşur. Priyal, Nainya’nın biri ile konuştuğunu görür ve korkar. Nainya, telefonunu unutmuştur ve şoförden telefonunu ister. Priyal, annesi Vidya’ya sarılmak ister. Shravan ve Vidya Priyal’i odasına götürür. Nainya, Meera’nın beynini yıkamıştır. Priyal ise Vidya’yı sevdiğini söyler.

Naiya, Meera’nın odasına gider ve 50.000 Rupi para çalar. İçeri Meera gelir. Ona ne yaptığını sorar. Nainya ise kıyafetlere baktığını söyler ve parayı oraya saklar.

Meera, Naiya’ya 20.000 Rupi para verir. Eski eşyalar yerine yeni kıyafetler alınmasını ister. Gopi, Modi konağında Sari işine devam eder. Premila, Ahem’e ait olan eşyaları tanır. Premila, yeni başlangıçlar yapılması gerektiğini söyler. Gopi, kaynanasına sinirlenir. Ve ağır sözler söyler. Premila, Gopi’ye tokat atmak ister. Kokila onun elini tutar. Gopi’nin iyi bir gelin olduğunu söyler. Gopi, Ahem’in yerde duran resmini alır ve ağlayarak odaya gider.

Naiya, 70.000 rupiyi şoför sevgilisi Prakash’a verir. Meera, Vidya’nın eksik imzasını almak için yanına gider. Onu kandırarak imzasını alır.

Bankacı Sharmaji toptancının bilgisi dahilinde geldiğini söyler ve Jigar’ın işini büyütmesi için kredi vereceğini söyler. Ancak Gopi’den kefillik ister. O ise bunu kabul etmez.

Gopi, Jigar’a kefil olmayacağını söyler Jigar ise gerilir. Paridhi’den altınlarını kefil olarak talep eder. Gopi odasından kovulur. Gopi’ye gelini olarak gelmesini söyler. Premila Jigar’a Gopi gelini bir daha zorlamamasını söyler.

Pari, altınları gittiği için Gopi’ye kızar. Akrep ile onu yaralamak ister. Modi konağında Gopi Poja törenini yönetmek ister. Evin gelini Sona’dır.

Sona, Tolu’ya Modi evinde kalacağını söyler. Sona, Paridhi’nin hareketlerinden sıkılmıştır. Hamilelikte onu çekemediğini ifade eder. Doktor Krishna şaka yaparak bedava doktor var burada der.

Urmila Modi evinde olacak törene Vidya ve Meera’yı davet etmek ister. Bu yüzden Dharam’ın evine gider. Vidya, Priyal’e kızmıştır. Meera’nın Priyal’i annesi gibi koruması Urmila’nın dikkatini çekmiştir. Urmila olayları Gopi’ye anlatır.

Priyal’in bayılmasının ve zehirlenmesinin sorumlusu yakalanır. Meera suçüstü yakalamıştır. Nainya kimyasallarla uğraşırken Priyal’a dokunmamasını söyler. Nianya köşeye sıkışırsa adını söyleyeceğini söyler ve üzerine gelmemesi için Meera’yı uyarır.  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here