Paylaş

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Masum, zıt karakterli iki kuzenin hikayesini anlatıyor. Başrollerde Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in rol aldığı, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınlandığı dönemde izleyiciler tarafından beğeniyle izlenen Hint dizisi Masum, her gün Kanal 7’de yayınlanıyor.

Masum dizisi 371. bölüm özeti

Masum dizisinde Tolu ve Molu bir arkadaşlarının düğününe Sona ile gitmişlerdi. Onların dönmesini bekleyen Modi ailesi Sahir (Molu)Sona’yı tutarak içeri girer. Sahir Sona’nın dans ettiği anada düştüğünü ve yaralandığını söyler. Sahir onu odasına çıkartır ve yarasına krem sürer. Sahir kremi masaj yaparak sürerken Sona utanır.

Urmi Gopiyi arar ve Mira’nın Gora’yı cezalandırmak için neler yaptığını anlatır. Gopi ve ailesi Mira’nın doğruyu öğrendiği için memnun olur. Urmila gece geç saatlerde Goranın odasına girer ve havlusuna biber tozu döker. Gora  gözlerine kolaj yapar ve gözleri yanınca da banyoya gider. Sonrasında havlu ile yüzünü silince bağırır. Odasından dışarı çıktığında Urmi ile karşılaşır. Urmi makyaj yapmasını bilmediği için onunla dalga geçer. Mira gelir ve Urmi’ye bağırır.

Mira Urmi’yİ Gora ile tartıştığı için susturur. Urmi konuşmasını kesmesini ve Gora’nın yüzüne bakmasını söyler. Mira Goranın kızaran yüzünü görünce güler. Diğer yandan Daram da gelir. Mira Goranın yüzünü bir bezle silerek kırmızılığın çıkaracağını söyler. Daram bundan etkilenerek ve Goradan Miraya bahu demesini ister. Vidya Urminin odasına giderek  Gora’ya neden kötü davrandığını sorar. Urmi ise kendine elektrik verip öldürmeye çalıştığını anlatır.

Koki ve Urmi telefonda konuşurlar. Koki Goranın sözlerine espriyle karşılık vermesini söyler. Gora ise onları kapının arkasından dinliyordur. Urmi kapıyı açtığında Gora düşmemeğe çalışırken Vidyaya bakmak için geldiğini söyler. Urmi ise yine elektrik kablosu mu getirdin diyerek dalga geçer. Madu Miranın görüntüsünü olduğu CD ile Ahemin ofise götüreceği CD’yi değiştirir.

Ahem’in müşterileri eve gelerek çalışmaların nasıl gittiğini görmek istediğini söyler. Ahem Samer ve Sahir’i çağırır ve CD’den sunum yapmasını ister. Herkes Mira’nın görüntüsü ile karşılaşınca şok olurlar. Jigar toplantıyı bitirir. Ahem Gopiye bu görüntülerin hesabını sorar. Gopi bunu önceden bildiklerini fakat sana zarar gelmemesi için duymasını istemediklerini söylerken Kokide aynı şeyleri söyler. Ahem Gora ve ailesini yok edeceğini söylediği anda Gora kapı da belirir ve ailenin tartıştıklarına mutlu olur.

Ahem Vidyayı arar ve Mira’nın videosunu anlatır. Miranın kimseye dinlemeyip o eve gittiğini anlatır. O sırada Miranın evinin önünden geçen Mira durur ve telefonu alır. Benim söylediklerimi hiç ciddiye almadınız diyerek tepki gösterir. Ahem seni her zaman önemsedik fakat şimdi ölün yada dirin beni ilgilendirmiyor diyerek telefonu kapatır. Ahem bunun sonrasında Gopi ve Kokiye öfkesini belli eder.. En sonunda Kokiye artık annesi ve oğlunun olmadığını söyler. Gopi onu sakinleştirmek isterken Ahem bundan sonra sende benim karım değilsin deyip odasına gider.

Gora ortaya çıkar ve Daramın doğum gününe davet etmek için geldiğini söyler. Jigar buraya hangi yüzle geldin deyip bağırır. Gora korkarak oradan gider. Mira odasına gidip ve babasını düşünür. Aynı zamanda Durga yiyecekler ile gelir. Mira yiyecekleri dağıtır ve Durgayı tokat atmak isterken Şaravan zamanında yetişerek annesini alıp odadan çıkar. Ahemde odasındadır ve ailesine kapıyı açmamakta ısrar eder. Madu son darbeyi Ahemi buradan göndererek yapacağını söyler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here