Paylaş

Masum dizisinin 330.bölümünde Mansi kendini odasına kilitler. Mira’nın kaba davranışları karşısında odasından çıkmayacağını söyler. Mira üzülerek defalarca özür diler ancak Mansi inatçıdır. Kinjal, hemen Ahem’i arar ve Mansi’nin durumu hakkında ona haber verir. Ahem ona yalancı olduğunu söyler. Telefonu Mira alarak onun yanıldığını ve gerçekleri söyler.

Masum 330. Bölüm

Ahem, Mansi’yi arar ve hemen odasından çıkmasını söyler. Mansi, 10 senedir aynı evde kaldıklarını fakat nişan bile yapmadıklarını söyler. Artık kızları ondan çok uzaklaşmaktadır. Ahem, her şeyin yoluna gireceğini ve kaybettiği saygıyı yeniden ve hızlı bir şekilde kazanacağını ifade eder. Ahem telefonu kapattıktan sonra Modi evine gider. Kapıdan Mansi’ye seslenir fakat evden içeri girmez. Mansi evdekilerle birlikte hızlıca aşağı iner, Ahem ona eşyalarını topla ve benimle gel der. Mira bu duruma çok sevinir.

Ahem, Mansi’yi Urmi’nin evine getirir ve artık hep birlikte yaşayacaklarını söyler. Mansi ile birbirlerine sarılırlar. Gopi bunu görür ve çok üzülür. Vidya, Gopi’nin Ahem’i rahatsız etmesini diler. Gopi, Mansi’nin başı ağrıdığı için ona ağrı kesici bir krem getirir. Mansi gülerek buraya seninle savaşmaya geldim diye haykırır. Ahem’i kandırmak için numaradan ağladığını söyler. Gopi, her ne olursa olsun Ahem’i ondan kurtaracağını söyler.

Gopi, Mansi’nin hain planından Koki’ye bahseder. Koki, Mira ve Vidya’ya 10 sene boyunca hapiste olduğunu açıklamalısın der. Gopi, çocukların Ahem’e çok düşkün olduklarını ve her şeyi açıklarsa onları incitmekten korktuğunu söyler. Vidya, Gopi’nin 10 senedir nerede olduğunu ve neden hiç gelmediğini sorgulamaya başlar fakat gerçekleri kimseden öğrenemez. Mansi, Raşi’nin onu rahatsız ettiğini ifade ederek geceleri Ahem ile birlikte kalmak istediğini dile getirir. Koki, Urmi ile aynı yatakta kalabileceğini söyler. Mansi, Ahem ile aynı odada yatmaktadır. Koki, Mansi’yi böyle görünce onu terbiyesizlikle suçlar. Ahem, Mansi’yi odasından kovar.

Vidya, bahçede Hetal’i görür ve ona 10 sene boyunca Gopi’nin nerede olduğunu sorar. Gopi’nin neden hiç gelmediğini merak etmektedir. Hetal, onun tedavi için yurt dışına gittiğini ve bu tedavinin 2 sene devam ettiğini söyler. Vidya, kalan 8 yılda ne olduğunu sorgular. Hetal, büyük anneye ilaç vereceğini bahane eder ve hemen oradan ayrılır. Kinjal bütün konuşmalara kulak misafiri olmuştur ve hemen Mansi’yi arar. Vidya’nın gerçekleri öğrenmesinin her şeyi mahvedeceğini söyler. Vidya gerçekleri öğrenirse bütün plan bozulacaktır. Mansi, onu elde etmek için Vidya’yı kullanacağını açıklar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here