Paylaş

Masum 321. bölüm özeti

Masum dizisi Ahem ve Mansi nişanlanacaktır. Ahem’in nişanlanma isteği üzerine Gopi’ye onu sevip sevmediğini sorar. Eğer sevdiğine inanmak istiyorsa Ahem bunun için Gopi’ye nişana katılmasını söyler…

Gopi’den Ahem’in evlenmediğini öğrenen Koki bir an için mutlu olurken Mansi ile nişan yaptıklarını örenince sevinci kursağında kalır. Raşi bu şekilde Koki’yi görünce merak eder ve ne olduğunu sorar  Gopi’nin bu sınavdan başarız olduğunu ifade eder Koki. Raşi Koki’ye umut verici şeylr söyler. Jigar ise Gopi’ye hesap sorarcasına sinirlenmiştir.

Gopi işi Tanrıya bırakır ve nişana katılır. Jigar Pari’ye olnalar anlatır. Pari üzülmeye başlar. Kinjal 10 seneniçinde her şeyin değiştini vurgular ve bunun normal olduğunu anlatır. Mira Gopi’nin gelmesine şaşkındır. Gopi’ye kinlenen Mira garsonun elindekileri düşürerek Gopi’nin üstünün mahvolmasını sağlar.

Gopi bir yandan temizlenirken Vidra Mira’ya Ahem’i de kirlettiğini gösterir. Mira Gopi’ye olan tavrı yüzünden oradan ayrılır. Gopi Vidya’nın yanına konuşmak için gider ama Vidya oradan ayrılır. Jigarla konuşmaya başayan Vidya ona Tolu/Molu hakkında sorular sorar. Jiagar şımardıklarını ifade ederek Ahem’in nişanlanmaması gerektiğini söyler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here