Paylaş

Masum dizisinde Raşi bebek endişeyle aranmaya devam etmektedir. Ahem, Jigar, Pari ve Gopi bir motelde uyuyorken Ahem kötü bir rüya görür ve uykusundan dehşetle uyanır. Kalkar ve Gopi’ ye bakar. Onu her zaman kollayacağını belirtir. Gopi de Rada’ın bebeğe zarar verdiği kötü bir rüya görüyordur. Hiç kimse rahat uyuyamamaktadır. Pari dışarı çıkar ve Jigar’ı görür. Jigar, ağlamaktadır.

Pari, Jigar’ a destek olmak istemektedir ancak Jigar onun yanında olmasını istemez.  Pari, Raşi’yi bebeği olarak benimsediğini ve onu hep özenle koruyacağını ifade eder. Jigar pişmanlığını dile getirir ve af diler. Gopi, dışarı Jigar’ı aramaya çıkar. Raşi bebek için kendini suçlar ve Rada’ya asla güvenmemesi gerektiğini belirtir. Ahem de gelir ve ekip tamamlanır. Gopi, dua etmeleri gerektiğini söyler.

Ertesi gün Koki ve ekibi poja yapar. Herkes bebek için dua etmektedir.  Rada da oradadır ve Gopi’ye bir çocukla mektup yollar.  Gopi, Rada’yı elinde bebekle ilerde görür. Rada, mektubu işaret eder ve onu oku der. Diğerleri Gopi’nin olmadığını fark eder. Jigar çantayı açtığı zaman içinde bir taş görür. Koki, Gopi’nin Rada’yı takip ettiğini anlar. Ahem, Rada’nın Gopi’ye tuzak kurabileceğini ifade eder.

Gopi, Rada’yı nehre kadar takip ettikten sonra ondan bir mektup daha alır. Mektubu hızlıca okur ve başka bir tekneye binerek takip etmeye devam eder.  Koki ve ekibi de Gopi’yi ararken yerde kırmızı bir ayak izi görürler. Ardından notu bulurlar. Nota yazılan şey, izleri takip etmeleri gerektiğidir.

Rada köprüye ulaştığında Gopi de onu yakalar ve bebeği vermesini ister. Rada, bebeği nehre atar ve Gopi çıldırır. Bebeği kurtarmak ister fakat bebek oyuncaktır ve bunu fark eden Gopi sinirden deliye döner. Rada ile kavga etmeye başlarlar ve para çantalarını nasıl değiştirdiğini anlatır. Gopi, birazdan Modi ailesinin de buraya geleceğini belirtir. Kayalıklara ulaşan aile tozları fark eder. Ancak Ahem bunun kırmızı toz olmadığını gerçek kan olduğunu belirtir.

Rada, Gopi’nin kafasına taşla vurmuştur. Gopi bayılır. Rada onu nehre sürükler ve ayağına taş bağlayarak nehre atar. Modi ailesi uzaktan bu olaya şahit olmuştur ve yetişmeye çalışır. Ahem onu kurtarmak ister fakat Rada, bebeği de öldürmekle onları tehdit eder. Ardından Ahem nehre atlar.

Ahem aramaya devam ederken Koki bebeğe zarar vermemesi için Rada’ya yalvarmaktadır. Rada’nın isteği üzerine Koki bununu yere sürter ve özür diler.   

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here