Paylaş

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Masum izleyicilerin beğenisini kazandı. Dizinin son olarak 398.bölümü yayınlandı.

Masum 398.bölüm özeti

Gora Vidya’nın evden gitmesini istedi. Vidya ise bu konuya Durga’nın karar verebileceğini söyledi. Durga Mira’nın cinayeti kabul etmesi durumunda Vidya’nın evde kalabileceğini söyledi. Vidya bu durumun kaza olduğunu söyledi ancak Durga kararlı bir şekilde söylediğinin arkasında durdu. Gopi ise olanların ardından Vidya’yı teselli etti.

Modi ailesi Mira için karakola gitti ve kefalet istedi. Ancak bu istekleri kabul görmedi. Eve dönüldüğünde ise Koki Gopi ile konuştu. Bu sırada Gora’nın telefonda biriyle konuştuğu ve oldukça neşeli olduğu dikkat çekti. Koki ipucu bulmak için Gora’nın evine gidilmesi gerektiğini söyledi. Karakolda ise müfettiş Mira’ya işkence ederek cinayeti itiraf etmesini söyledi. Ancak Mira iddiaları kabul etmez. Müfettiş Mira’nın saçını çeker ve Daram senden boşanmak istiyordu ve sen onu bu nedenle öldürdün dedi. Mira boşanmak istemediğini ancak onu sevdiğini ve neden öldürmek isteyeceğini söyler.

Mahkemeye gitmek için karakoldan çıkarılan Mira karşısında Ahem ve Gopi’yi görür. Ahem Mira’nın yüzündeki şişliği görür ve sinirlenir. Bunu kimin yaptığını sorar. Bu sırada Naiya Gora’ya Vidya’nın çocuğunu vermeyeceklerini söyler ancak Gora buna mecbur kalacaklarını düşünür. Karakol önüne gelen Gora Mira Daram’ı öldürdü diyerek bağırır ve Gopi, onu susturmaya çalışır. Gora üstündeki baskıya dayanamaz ve yere düşer. Bayılma numarası yapar.

Eve dönüldüğünde Koki ve Gopi kendi aralarında Gora’nın Daram’ı öldürmediğini gizlemek adına bayılma numarası yaptığı söyler. Bunu duyan Şaravan onlara kızar. Şaravan doktor’a Gora’nın durumunu sorar ve doktor iyi olduğunu söyler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here