Paylaş

Maraşlı Dizisi oyuncularının kıyafetlerinin markaları

11 Ocak 2020 tarihinde ilk bölümüyle ekranlarda izleyiciyle buluşan Maraşlı Dizisi hem oyuncularıyla hem de konusuyla izleyicilerin büyük beğenisini kazandı. Dizi, oyuncularının yanısıra oyuncuların kıyafetleriyle de göz dolduruyor. Peki bu çokça beğenilen kıyafetler hangi firmaların fabrikalarından çıktı? İşte detaylar..

Dizide en çok kıyafetleriyle merak edilen oyuncu dizinin başrollerinden biri olan Alina Boz. Başrol olan güzel oyuncu dizide zengin ailenin sade ama güzel kızı Mahur Türel’i canlandırıyor. Mahur, Maraşlı ile denk geliyor ve kendini inanılmaz bir maceranın içinde buluyor.  Güzel oyuncu Alina Boz, dizide canlandırdığı gazeteci olan Mahur ile dizide en çok dikkat çeken ve merak edilen kişilerden biri. Maraşlı dizisi’nin Mahur’unun kıayetleri hangi imzayı taşıyor?

Dizinin bir diğer başrolü olan Burak Deniz de gerek rolü gerek de yakışıklılığı ile dizide en çok merak edilen bir diğer kişi. Burak deniz, dizide askeriyeden ayrılmış eski bir özel kuvvet çalışanına hayat veriyor. Özel kuvvetlerden ayrılan Maraşlı, kendi açtığı sahaf dükkanınını işletiyot ve hasta olan kızı Zeliş ile sade bir hayat sürdürüyor. Gazeteci olan Mahur, Maraşlı’nın sahafına gelip onunla tanışınca işler değişiyor ve Maraşlı artık hayati bir göreve başlıyor. Peki bu yakışıklı oyuncunun kıyafetleri hangi imzayı taşıyor?

Maraşlı dizisi bünyesinde Alina Boz, Burak Deniz, Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten, Serhat Parıl, Cihan Yenici, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala, Bedriye Rosa Çelik gibi birbirinden başarılı oyuncuları barındırıyor.

Ekranlarda seyirciyle buluştuğu günden itibaren büyük beğeni toplayan Maraşlı Dizisi’nin yapımcılığını Tims&B üstleniyor. Dizi’nin başrollerini de Alina Boz ve Burak Deniz paylaşıyor.

Maraşlı Dizisi oyuncularının kıyafetleri

 Dizinin kadın başrolü olan Alina Boz özellikle son zamanlarda güzelliği ve oyunculuğu ile adından sıkça söz ettiriyor. 22 yaşındaki güzel isim, yeni sezon için çekilen tanıtım filminde Fidan Şimşek imzalı uzun, kırmızı boncuk detayları olan straplez çok hoş bir elbise giydi. Kıyafetin fiyatı ise bilinememekte.

Erkek başrol olan Burak deniz de genç yaşına rağmen çok güzel başarılar elde etmiş ve her adımda kendini daha da ileri taşımış bir oyuncu olarak adından çokça söz ettiriyor. Burak Deniz, dizinin tanıtım filmi için yapılan çekimde papyonlu bir takım elbiseyi taşıdı. Başrol arkadaşı iile mükemmel bir uyum içinde olan genç ismin şıklığı göz doldurdu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here