Paylaş

Yeni sezonda Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisine yeni oyuncular gelmeye devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere Melis Sabah, Mahmut Kaptan karakteriyle Bahar ve Burak Han karakterleri ile diziye dahil olmuştur. Güzel oyuncu Ekin Su’nun dizide yer alacağı da açıklandı. Son zamanlarda yapılan açıklamaya göre Diriliş Ertuğrul ve İnadın Yaşamak ile büyük bir atılım yapan Armağan Oğuz, Bulut karakteri ile Kuzey Yıldızı’nda da karşımıza çıkacak. Peki şovda yeni olan bu Bulut kim? Amacı nedir?

Kuzey Yıldızı Bulut Kimdir?

Kuzey Yıldızı dizisinde Bulut, Yıldız’ın üniversite sınıf arkadaşıdır. Yıldız ve Bulut üniversite yıllarında çok iyi anlaşıyorlardı ve çok samimi arkadaşlardı, uzun süredir birbirlerini görmeseler de samimiyetlerini korumayı başardılar. Bulut, Yıldız’ın bunca süredir yalnız kaldığına çok şaşırır ve hedefi ona bir arkadaş gibi yaklaşıp Yıldız’ın gönlünü kazanmaktı. Ancak bulut belirli konuları dikkate almadı; Kuzey. Kuzeyin dönüşü ve yıldızın gönlünü kazanması Bulut’un işlerini zora sokacak. Ancak Yıldız tereddüt etmeden Bulut’a yaklaşarak kuzeyi kıskandıracaktı. Kuzey ile Yıldız arasındaki durum, özellikle Şule hastalandıktan sonra tamamen değişti.

Kuzey Yıldızı Dizisinde Bulut ve Yıldız Evlenecek mi?

Kuzey Yıldızı dizisinde izleyici Bulut ve Yıldız’ın evlenme ihtimalini düşünecek olsa da Bulut ile Yıldız arasında kesinlikle bir evlilik olmayacak. Kuzey bunun gerçekleşmesine asla ihtimal vermeyecek.

Armağan Oğuz Kimdir?

Hatırlayacağınız üzere Armağan Oğuz, Diriliş Ertuğrul dizisinin dördüncü sezonunda Ataç karakterine hayat vermiş ve başarıyla dünyaca ünlü bir karakter olmuştur. Armağan Oğuz, 11 Şubat 1984 İstanbul doğumlu olup, Mimar Sinan Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunudur. Türkiye’nin “en iyi modeli” ve dünya birincisi olan oyuncumuz kendini kanıtlamıştır. New York Film Akademisi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Amerikan filmlerinde epey rol aldıktan sonra Türkiye’ye gelerek çok sevdiği Jasmine Allen ile birliktelik yaşadı. Daha sonra Dağ 2 adlı sinema filminde de rol aldı. Ah Kalbim dizisi ve Fi dizisinde oynadı. Armağan Oğuz, Diriliş Ertuğrul dizisinde de oynadı.

Armağan Oğuz Kaç Yaşında?

11 Şubat 1984 yılında doğmuştur.

Armağan Oğuz Boyu Kilosu

Oyuncumuzun boyu 1.91 kilosu ise 81 kg’dır.

Armağan Oğuz Sevgilisi

Yakışıklı oyuncumuzun kız arkadaşı var lakin ismi medya tarafından bilinmemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here