Paylaş

Yeni sezona yeni isimlerle başlamaya hazırlanan Kuruluş Osman dizisinin kadrosuna birçok yeni isim dahil oldu. Yeni sezon çekimleri tam gaz devam eden dizinin kadrosuna dahil olan isimlerden en çok dikkat çeken Sezanur Sözen ismi oldu. Dizide Eftelya karakterine hayat verecek olan güzel oyuncu, yeni sezonda izleyenleri etkileyeceğe benziyor.

Seray Kaya, Fatih Ayhan ve Bahtiyar Engin gibi ünlü isimleri yeni sezonda bünyesinde barındıracak olan Kuruluş Osman, son olarak Cüneyt Arkın’ın da dizide rol alacak. Usta ismin dizide görev alacak olması birçok izleyici heyecanlandırırken, diziye Eftelya karakteri ile Sezanur Sözen’in dahil olduğu duyuruldu.

Sezanur Sözen kimdir?

1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sezanur Sözen, oyunculuk hayatına ilk olarak bir film ile başlamıştır. Malazgirt 1071 Sultan Alpaslan filminde ilk kamera önü deneyimini yaşayan güzel oyuncu, yeni sezonda Kuruluş Osman dizisinde boy gösterecek. Hilal Saral Kamera Önü Oyunculuk Eğitimini tamamlayan Sözen, Boğaziçi Üniversitesi Dil Bilimi Bölümünde okumaktadır.

Kuruluş Osman Eftelya kimdir?

Dizide Eftelya karakteri Bizans kadınlarından biri olarak bulunacaktır. Soylu ailesi ve güzelliği ile göz kamaştıran Eftelya, birçok konuda kilit rol oynayacağa benziyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here