Paylaş

Netflix’te çok güzel bir dizi başlıyor. Orijinal adı The War Next-Door olan dizi, oldukça iddealı bir yapıma sahip görünüyor. Komşuların Savaşı dizisi, bir aile komedisini içeriyor. Netflix Meksika’da ekranlara gelecek olan keyifli dizinin içeriği daha çok bir talk show’u andırır nitelikte seyircisiyle buluşacak. 

8 bölüm sürecek dizinin yönetmenliğini, Noé Santillán-López üstleniyor. Buna benzer konularla ekrana gelen serilerinin izleyiciler tarafından çok beğenilmesi üzerine bu kez de Komşuların Savaş’ı gösterime hazırlanıyor. 

Dizide bulunan iki aileden bir tanesi daha fakirdir ve bu şekilde zor da olsa geçinmeye çalışıyorlar. Bu ailenin annesi Leonor adında bir kadındır. Bu aile fakir olmasının yanında çok kalabalık, büyük bir aile fertlerinden oluşuyor. Bu ailede bulunan kişilerin ise her birinin faklı dünyaları, kendi karmaşaları var. 

The War Next-Door Dizisi’nin oyuncu kadrosunda ise Ana Layevska, Vanessa Bauche, Mark Tacher, Elyfer Torres, Pascacio López, Armando Said,  Christian Vazquez, Marco León, Loreto Peralta ve Isabella Patrón yer alıyor. 

The War Next-Door Dizi’sinin Fragmanı İçin Tıkyanız!

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here