Paylaş

TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi 7 ile 70 yaşları arasındaki herkesi derinden etkiledi. Gerçek hikayelerden alınan ve senaryo olarak yazılan Kırmızı Oda dizisindeki oyuncuların hikayeleri gerçekten dramatik. Bu oyuncuların canlandırdığı senaryolar gerçek hayattan esinlense de ülkemizde pek çok kişinin dramaları bir diziye dönüştürülememekte ve hepsinin deneyimleri kendi içinde kalmaktadır. Dizide ki bu konularla kırmızı odadaki hikâyeyi seviyoruz, siteyi açtığınızda yaşadığınız dramayı ve yaşadığınız gerçek hikayelerinizi duymak ve tüm Türkiye ile paylaşmak istiyoruz.

Kırmızı Oda Dizisine Benzer Hikayeniz mi Var?

Kırmızı oda dizisinde gerçek bir drama yaşadıysanız, içinizde büyüyen ve sizi kemiren olaylar varsa aşağıdaki yorumlar kısmına uzun yazıp hikayenizi bizimle paylaşabilirsiniz. Aslında bu hikayelerin dizi yapılmasını istiyorsanız dizide kullanılmasını istediğini not edeceğiz. Kırmızı oda dizisindeki gibi bir hikâye ile gerçek deneyimleri olan herkesin aşağıdaki yorumlar bölümünden bizlere ulaşmasını ve uzun soluklu olayı bizlere anlatmasını bekliyoruz. Senaryoya girmemiş, dizi olmayabilecek çok güzel hikayeler olduğundan eminiz. Gerçek hayatınızda yaşanan olayları burada görmek isterseniz, dertlerinizi, düşüncelerinizi ve hayatınızı başkalarının da farkında olmasını istiyorsanız bizimle paylaşın.

Gerçek Yaşanmış Hikayelerinizi Bize Yazın

Bildiğiniz gibi son yıllarda gerçekten yaşanan dramatik olaylar dizi için büyük önem taşımaya başladı. Belki gerçek bir hikâyeden güzel bir senaryo yazmışsınızdır ve Türk dizi endüstrisine girecektir. Belki de bir diğer sıradışı hikayeniz, kırmızı odalar dizisinde olduğu gibi dizinin konuğu olacaktır. Bu nedenle, yaşadığınız, kimseye anlatamayacağınız veya söylemek istediklerinizi burada güvenle bize yazıp paylaşabilirsiniz. Yazdığınız deneyimlerin bir senaryo oluşturarak bir seriye dönüşmesini istiyorsanız, bunu bir nota ekleyin. Ayrıca tam adınızı yorumlar bölümüne girebilir veya yazmadan kimliğinizi gizleyebilirsiniz.

Kırmızı oda dizisine Benzer hikayenizi Bize Yazın

Aşağıdaki yorum bölümünde Kırmızı Oda dizisini izleyenler veya bir ömür boyu yaşanan acı ve acımasız deneyimlerini yazmak isteyenler içtenlikle görüşlerini dile getirebilirler. Yorumlarınızı ve gerçek hikayelerinizi gerçekten önemsiyoruz. Kırmızı Oda dizisi ile ilgili sorularınızısayfamızdan takip edebilirsiniz. Lütfen yorumlarınızı ve deneyimlerinizi aşağıya yazın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here