Paylaş

Yayınlandığı ilk günden bu yana konusuyla ve oyuncu kadrosuyla herkesin dikkatlerini üzerine çekmeyi başaran Kırmız Kamyon dizisi İlker karakteriyle gündem konusu oldu. Dizinin izleyicileri İlker karakterinin kim olduğunu ve onu canlandıran oyuncu Burak Berkay Akgül’ün hayatı hakkındaki detayları merakla araştırıyorlar.

Kırmızı Kamyon dizisindeki İlker karakteri kimdir?

Show TV ekranlarında 31 Mart Çarşamba günü yayın hayatına başlayan Kırmızı Kamyon dizisi İlker karakteriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. 10.Ev Yapım’ın itfaiyecilerin hayatlarını konu edindiği Kırmızı Kamyon dizisinin İlker karakteri en genç elemanlar arasında yer alıyor. İlker, Menekşe’ye olan aşkını henüz kimse bilmese de bu ikisi sevgililerdir. İlker için varsa yoksa bir anacığı bir de sevdiğidir. Menekşe’nin babasıyla aynı iş yerinde olduğu için bu ilişkiyi bir süre saklamaya kararlıdırlar. Menekşe’yi çok da kıskanan İlker karakterine kimin hayat verdiği merakla araştırılıyor.

Kırmızı Kamyon dizisinin İlker karakterini kim canlandırıyor?

Kırmızı Kamyon adlı dizinin yakışıklı karakteri İlker’i oyuncu Burak Berkay Akgül canlandırıyor. Son olarak Maria ile Mustafa adlı dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Burak Berkay Akgül’ün hayatı hakkındaki detaylar merakla araştırılıyor.

Burak Berkay Akgül kimdir?

1997 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelen Burak Berkay Akgül,  eğitimini İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümünde tamamlamıştır. Akgül, oyunculuk eğitimini Akademi 35.5 Sanat Evi Kamera Önü olarak almıştır. Burak Berkay Akgül, Renda Güner Ajans’ın oyuncusudur. Burak Berkay Akgül, ATV ekranlarında yayınlanan Maria İle Mustafa adlı dizinin Rüzgar karakteriyle ilk defa kamera karşısına geçmiştir.  Yeni sezonda ise Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Kırmızı Kamyon adlı dizinin en genç karakteri olan İlker’e hayat verecektir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here