Paylaş

İtfaiyecilerin hayatını anlatacak olan Kırmızı Kamyon dizisi yakın zamanda Show TV ekranlarında seyircilerin beğenisine sunulacak. Oyuncu kadrosunun yavaştan netlik kazandığı dizide rol alacak olan karakterlerden biriside Bakiye oldu. Seyirciler dizinin hakkında bilgi almak için araştırma yapmaya başladı.

Kırmızı Kamyon Bakiye karakteri

Kırmızı Kamyon dizisinde rol alacak olan Bakiye karakterinin nasıl birisi olduğu merak konusu oldu. Bakiye karakterinin nasıl birisi olduğuna dair henüz dizi yönetiminden bir açıklama gelmedi.

Kırmızı Kamyon Bakiye kimdir?

Kırmızı Kamyon dizisinde Bakiye karakterini canlandıracak olan oyuncu Tuğçe Karabayır olmaktadır. Güzel oyuncu Tuğçe Karabayır hakkında bilgi almak isteyen seyirciler hayatı, hangi okuldan mezun olduğunu, daha önceleri rol aldığı yapımların hangileri olduğunu, resmi instagram hesabını ve sevgilisinin kim olduğunu araştırmaya başladı.

Tuğçe Karabayır kimdir?

1 Ocak 1988 tarihinde Aydın’da doğmuştur. Aslen Erzurumludur. 1,61 uzunluğunda ve 70 kg’dır. 2015 senesinde TV 8 ekranlarında 2015 yılında yayınlanan Komedi Türkiye yarışmasında 1. olarak tanındı. Şu zamana kadar birçok film, tiyatro ve dizide boy göstermiştir. Güldür Güldür Show programında Şükran olarak rol almış ve hem seyircilerin hem de tiyatro severlerin beğenerek izlediği isimlerinden birisi haline geldi.

Tuğçe Karabayır’ın rol aldığı diziler

2017 – Kalk Gidelim

2020 – Kırmızı Kamyon

Tuğçe Karabayır resmi instagram hesabı

Tuğçe Karabayır, instagramı aktif bir şekilde kullanmaktadır. Resmi instagram hesabında 743 gönderi ve 25 bini aşkın takipçisi bulunmaktadır. Sık sık paylaşımlarda bulunan Tuğçe Karabayır’ın resmi instagram hesabı kullanıcı adı @tugcekarabayir

Tuğçe Karabayır sevgilisi var mı?

Tuğçe Karabayır hayranlarının en fazla merak ettiği konulardan biriside sevgilisinin olup olmadığı sorusu oldu. Gündemde yer alan haberlere göre genç oyuncumuz Tuğçe Karabayır’ın sevgilisi yoktur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here