Paylaş

Fox TV ekranlarının yeni dizisi Kefaret ilk bölümüyle beğenileri topladı. 25 Film imzalı dizinin başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat yer alıyor. Dizi severler dizinin ilk bölümü başarılı bulsa da reytinglerde dizinin aldığı oranlar hayal kırıklığı yarattı.

Güçlü oyuncu kadrosuna rağmen dizi ilk bölümünde yalnızca 6 milyon kişi tarafından izlendi. Dizinin aldığı reyting oranları Totalde 6,55 ile 5.sırada ve AB’de 5,80 ile 3.sırada yer aldı.

Öte yandan alınan kötü reytinglere karşın dizinin yayınlandığı gün rakiplerinin az olması dikkat çekiyor. Dizi Arıza ve MasterChef gibi yapımların dışında pek zorlu rakibi yer almıyor.

Kefaret ne zaman final yapacak?

Dizi 1 sezon olarak planlanmasına karşın alınan düşük reyting oranlarının devam etmesi halinde dizinin yeni yılda ekranlara veda edebileceği konuşuluyor. Ancak dizinin gidişatını önümüzdeki bölümler gösterecek.

Dizinin yapımcısı ve kanal arasında 7 bölümlük bir sözleşme imzalandı. Dizi reyting oranlarını artırması halinde yeni yılda da devam edebilecek. Ancak reytinglerdeki duruma göre dizi yeni yılda verilecek arayla ekranlara veda edebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here