Paylaş

Kardeşlerim 8. bölümde neler oluyor. Kardeşlerin zor durumda olduğu yaşam mücadelesine rağmen Şengül’ün merhametsizce davranışları Orhan’ı çileden çıkarır. Suzan’dan öğrendiği şey ile şok olan Akif, büyük panik geçirir ve zor anlar yaşar.

Kardeşlerim yeni bölüm ne zaman?

Ekranların sevilen dizisi Kardeşlerim’in 8. bölümü 10 Nisan 2021 Cumartesi günü saaat 21.00’de Atv’de seyircilerle buluşacak. Ancak saat 20.00’de bir önceki bölümün özeti olacak. Youtube üzerinden de Kardeşlerim’in bütün bölümlerini izlemek mümkün.

Kardeşlerim son bölümde neler oldu?

Suzan’ı oyalama işi artık sarpa sarar ve Suzan çileden çıkar. Akif ve Nebahat karşılaşırlar. Nebahar, Kadir’i ve kardeşlerini kullanarak bir oyun yapar ve tüm gerçekler gün yüzüne çıkmak üzeredir.

Nebahat yapmış olduğu santaj ile Akif’i yeneceğini düşünürken, Akif Nebahat’i şaşırtmak için planlar yapmaktadır. Suzan’ın düşmesiyle beraber beklenilmedik sonuç Harika’nın annesinin  geçmişiyle ilgili yeni bir şey daha öğrenmesine neden olur. Bir yandan Kadir’in Süsen ile olan arkadaşlığı Melisa’ya hayal kırıklığı yaşatır bir yandan da Berk bu durumu fırsata çevirmek için uğraşır. Nebahat, Akif’in oyununa düşünce sinir krizleri geçirir. Bir yandan Asiye’yi bekleyen felaket herkese büyük korku yayar.

Kardeşlerim dizisi nerede çekiliyor?

Dizinin çekimleri İstanbul Suriçi’ndeki Balat Mahallesi’nde yapılıyor. Anne ve babasını kaybeden dört kardeşin birbirlerine tutunarak verdiği yaşam mücadelesini anlatan dizinin çekimleri bu mahallede gerçekleştiriliyor. Dizide yer ala iki katlı müstakil ev daha önce “Canevim”isimli dizide kullanılmıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here