Paylaş

Kanal D’nin merakla beklenen dizisi Camdaki Kız ilk bölümü ile 1 Nisan Perşembe akşamı izleyici karşısına çıkacak. Dizi hakkında merak edilen birçok şey var iken biri de dizinin çekildiği mekanlar oldu. Dizinin yayınladığı fragmandan sonra izleyici kitlesi dizinin çekildiği yerleri merak eder oldu. Bizde sizler için dizinin çekim mekanlarını araştırdık.

Camdaki Kız dizisinin çekildiği yerler

Güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizide Burcu Biricik, Devrim Yakut, Feyyaz Şerifoğlu, Hande Ataizi, Hamza Yazıcı, Merve Polat, Nur Sürer, Şerif Erol, Selma Ergeç, Tamer Levent, Tuğrul Tülek yer alıyor. Camdaki Kız dizisinde de çoğu dizi de olduğu gibi birçok farklı mekan, cadde, sokak kullanılıyor.

En çok merak edilenlerden biri ise fragmanda gördüğümüz Nalan’ın cam fanus içinde nerede olduğu idi. Bu çekimde ise kullanılan mekan İstanbul’un en sevilen yerlerinden biri olan Taksim/İstiklal Caddesiydi. Dizinin çekimlerinin sürdürüldüğü apartman ise Cihangir’de yer alıyor.

Dizi, yayın hayatına başlamadan evvel birçok fragman ile izleyicinin merakını artırdı. Çekimler için ise il olarak İstanbul tercih edilirken birçok semtten de yararlanıldı. Bunlardan bazıları ise Taksim, Tarlabaşı, Beyoğlu, Cihangir.

Daha başlamadan izleyiciyi meraka boğan ve büyük ses getiren dizi dram türünde. Dizinin yönetmen koltuğunda oturan Nadim Güç, senaryo gereği birbirinden güzel ve farklı birçok mekan kullanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here